Horoskopi - vēzis

5. oktobris

Prognoze šodienai

Ja tev šodien šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savām iemaņām un atjautību un tās tevi atkal izvedīs uz ceļa. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

Prognoze mēnesim

Oktobris tavā dzīvē atnāk ar tipisku rudens noskaņu, vēlmi norobežoties no apkārtējiem, gremdēties pārdomās par piedzīvoto un izprast savas vēlmes un prioritātes. Mēģini savu laiku saplānot tā, lai apmierinātu gan savu tieksmi uz vientulību, gan nenodarītu pāri līdzcilvēkiem.

Darbs šomēnes nav tava svarīgākā prioritāte, bet pašizaugsme gan. Tāpēc izglītojies, gan profesionāli, gan vispārcilvēciski. Tā kā darba process nesola lielu intensitāti, drīzāk ilgstoši relatīva miera periodi mīsies ar īsiem šturmēšanas brīžiem. Bet uz to vajag skatīties filozofiski, pat ja daudz kas neapmierina. Velti laiku darba vides uzlabošanai, sakārtošanai. Kas attiecas uz tavām vēlmēm un plāniem darba sfērā, ir vērts tos vēlreiz pārskatīt pēc 25.oktobra Saules aptumsuma, un, iespējams, daži no tiem būs zaudējuši savu sākotnējo vienreizīgumu. Atsakies no nevajadzīgā un mazsvarīgā.

Finanšu bilde oktobra vidū rāda iespēju pārtērēt pieļaujamo limitu. Tas var notikt gan pēc paša iniciatīvas, gan pret savu gribu. Atliek vien to ņemt vērā un radīt vismaz nelielu finanšu drošības spilvenu.

Kopdzīves ainas oktobrī var piebērt sāli dvēseles nostalģijas brūcēm. Partnera prasības šķitīs neadekvātas un rūpes apgrūtinošas. Caur savām pesimistiskajām sajūtām interpretēsi situācijas un citu attieksmes. Bet objektīvā bilde nebūt nebūs bēdīga vai nomācoša, tāpēc pietaupi savus apvainojumus un pats tiec galā ar savu nīgrumu. Ja šajā laikā pamanīsies iepazīties ar kādu potenciālo partneri, nevajadzētu zīmēt nākotnes prognozes. Vienkārši baudi brīdi, rudens krāsas un smaržas un ļauj attiecībām ritēt savu dabisko gaitu.

Tā kā tavs psihoemocionālais noskaņojums būs minora toņos, tad attiecīgi vari arī justies. Lai kliedētu aizdomu ēnas par iespējamām slimībām, visprātīgākais būtu iziet vispusīgu medicīnisko apskati. Iegūsi sirdsmieru un atgriezīsies dzīvesprieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm