Horoskopi - vēzis

2. oktobris

Prognoze šodienai

Šodien būsi gandrīz apmierināts ar notikumu attīstības gaitu, īpaši, ja nelolosi ilūzijas par dievišķo palīdzību, bet visus lēmumus uzkrausi saviem pleciem. Uzlabosies attiecības ar bērniem un radiniekiem.

Prognoze mēnesim

Tavs oktobra sajūtu spektrs būs kā vienas rīcības galējās izpausmes, kur harmonija un miers būtu meklējamas pa vidu. Vai spēsi atrast šo viduspunktu? Vai spēsi noturēt psiholoģisko līdzsvaru?

Tai dzīves pusei, kur darbi, finanses un bizness griežas, objektīvie apstākļi nodrošinājuši miermīlīgu notikumu attīstību. Sajutīsi spēcīgu enerģijas pieplūdumu, kas arī noteiks tavu darbības stratēģiju šajā mēnesī. Tiešā nozīmē tev pietiks spēka, lai varētu būt visur un iedziļināties visā. Bet skaidri jāzina, ko gribi. Savus iespaidīgos resursus spēsi pilnībā mobilizēt, bet jāpatur prātā konkrēts fokuss. Ja esi uzņēmējs, tad centies šajā periodā noslēgt vislielākos darījumus vai realizēt mārketinga kampaņas un 28. oktobra Mēness aptumsums būs tam piemērots laiks. Šie darījumi sola peļņas daudzkāršošanos, tāpēc visu šo debesu dāvanu palaist garām būtu vienkārši muļķīgi.

Diemžēl Amora valstībai visums pagriezis otru – bēdīgo vaigu. Viss būtu daudz vienkāršāk, ja oktobrī tev nebūtu mīļotā partnera. Ja savienības valgi ar kādu ir cieši, esi gatavs padoties, pakļauties un samierināties ap 14. oktobra Saules aptumsuma laiku.. Tavs mīļotais būs imūns pret loģiskiem argumentiem un savu vainu neredzošs, tāpēc izvairies no debatēm. Šoreiz nerēķinies ar draugu plecu, jo šī situācija tev būs jāizdzīvo pašam savā apziņā. Kāds izbrauciens kā optimāls risinājums līdzētu izdzīvot šo periodu ar minimāliem zaudējumiem, bet vienmēr no problēmām neaizbēgsi. Iztaisno muguru un parunā ar likteņa pavēlnieci veiksmei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm