Horoskopi - Ūdensvīrs

5. oktobris

Prognoze šodienai

Lai kā tev negribētos, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar familiaritāti.

Prognoze mēnesim

Kā daba oktobrī eksperimentēs ar krāsām, tā tu varēsi nodoties eksperimentiem ar sevi – savu izskatu, darbu, dzīvesvietu. Visām radikālām pārmaiņām būs zaļā gaisma līdz 25.oktobra Saules aptumsumam. Vēl tumšie rudens vakari būs piemēroti, lai apsvērtu un pētītu papildus izglītības iespējas. Mācībām nav vecuma ierobežojumi.

Profesionālajos kara laukos tev radīsies iespējas atkarot teritorijas no naidīgajiem iekarotājiem. Konkurentiem darba vidē uzvaras lauri un svinības ies secen. Iedarbini savu šarmu, un problēmas, kuras iestrēgušas lēmēju koridoros, izgaisīs kā nebijušas.

Bet visprātīgākais naudas investēšanas mērķis oktobrī, ir tās ieguldījums jaunās zināšanās vai arī progresīvās tehnoloģijās. Investīcijas ātri atmaksāsies, ja patiesi būsi izvēlējies modernāko no piedāvājumu klāsta.

Ja reiz esi nolēmis pagriezt savu personīgās dzīves stūri pa kādiem 90 vai 180 grādiem, tad labāku laiku par krāšņo oktobri nevar vēlēties. Tikai savus nodomus turi slepenībā un par saviem plāniem nevienam nestāsti. Kad lēmumi būs pieņemti un tava rīcība vairs nebūs noslēpjama, izvairies sniegt paskaidrojumus. Šoreiz nevienam nav jāzina „kāpēc”.

Ģimenē īpašu uzmanību no tevis gaidīs tās jaunākie dalībnieki. Vislabāk to demonstrēt ar mīļām rūpēm un īpašiem vakaru rituāliem.

Attiecībā uz veselību – nekas jauns. Parastās rudens hroniskās kaites. Turi kabatā deguna pilienus un sūkājamās tabletes kaklam. Visādi citādi būsi sparīgi žirgts, lai dotos pēdējās sēņu medībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm