Horoskopi - ūdensvīrs

2. oktobris

Prognoze šodienai

Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar darbabiedriem un vadītājiem, visas profesionālās ambīcijas liksies realizējamas.

Prognoze mēnesim

Tavas oktobra dzīves tendences slēpj lielu sasniegumu potenciālu un tikpat ievērojamu kritiena iespējamību. Visas piedzīvotās situācijas piedāvās personības izaugsmes perspektīvu un neļaus iesūnot pielāgošanās prasmēm.

Gribi vai negribi, bet nāksies krietni nopūlēties. Ja oktobri esi izvēlējies, lai uzsāktu savu personīgo biznesiņu vai pamainītu darba sfēru, esi uz riskanta ceļa un ieklausies tajā, ko tavi skauģi runā. Lielākie sarežģījumi var gadīties tikai un vienīgi dēļ tehniskiem aspektiem. Tāpēc laikus lūkojies pēc uzticamiem tehniskajiem konsultantiem. Nemēģini visus dokumentus caurskatīt lepnā vientulībā, jo patērētā enerģija būs neproporcionāla sasniegtajam rezultātam. Sarežģītākais periods būs starp diviem aptumsumiem 14. oktobri un 28. oktobri. Palīdzību pieņem ar pateicību, bet nevis kā pašu par sevi saprotamu.

Attiecības ar darba partneriem veido atbilstoši biznesa etiķetei un neatļaujies izdarības, kas var gaužām pabojāt tavu imidžu un statusu.

Rudens ziedu pušķus vari sūtīt visos iespējamajos virzienos. Jūtu pasaulē svarīgākais ir zināt virzienu, kurā tos raidīt. Būs grūtāk, ja šajā sfērā nav konkrētu vēlmju un mērķu. Tēlaini izsakoties, ja vēstulei nav adresāta, neviens pastnieks nepalīdzēs.

Savus tuviniekus un ģimeni palutini ar sapratni un iecietību. Sadzīves domstarpības risini bez spēka demonstrācijas, pretējā gadījumā konfrontācija tikai pieņemsies spēkā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm