Horoskopi - vērsis

5. oktobris

Prognoze šodienai

Dienas kārtībā būs ļoti nopietnas lietas – parādi, īpašumi un kredīti. Šodien pārvērtēsi savu uzskatu sistēmu kādā no minētajiem jautājumiem. Ar sīkumiem nevajadzētu noņemties.

Prognoze mēnesim

Rudens krāšņo lapu karnevāla mēnesī tavs psihoemocionālais noskaņojums būs saulains, ja spēsi samērot profesionālo darbību un savu privāto dzīvi. Tomēr rūpi vairāk nāksies turēt par profesionālo sfēru.

Liela uzcītība un darba mīlestība oktobrī tevi atalgos ar priekšnieku labvēlīgu uzsitienu pa plecu un piedāvājumu uzņemties papildus pienākumus un arī nopelnīt. Nekādas cimperlēšanās un pārdomu pauzes, piekrīti! Tev par to pieklājīgi atlīdzinās. Uzturi un veido labas, draudzīgas attiecības ar jaunajiem kolēģiem. Neskatoties uz viņu pieticīgo pieredzi un jaunību, no viņiem iegūsi svaigu un neordināru skatu uz darbā notiekošo. Ļoti iespējams, ka kopā variet sabīdīt kādu darījumu un tev atvērsies jauni talantu un iedvesmas apvāršņi.

Naudas jautājumos oktobrī vajag būt mēreni piesardzīgam ap 25.oktobra Saules aptumsuma laiku, īpaši darījumos ar svešu naudu. Nepārdomātā avantūrā vari pazaudēt vairāk, nekā pieļāvi, tāpēc, ja riskē, tad tikai ar savu naudu.

Ja zelta rudeni sagaidi vientuļnieka statusā, tad liec aiz auss, ka šis laiks būs labvēlīgs romantiskiem uzsākumiem, daudzsološiem randiņiem un netāliem ceļojumiem ar iepriekšminēto mērķi. Nevarēsi ne atkauties no piedāvājumiem kaut kā izklaidēties. Dzen prom vēlmi pabūt vienatnē, jo vari sastapt patiesi interesantu cilvēku, ar kuru veidosies dziļa emocionāla saikne un dziļi saturīga komunikācija. Savukārt amorīgās attiecībās esošiem nenāktu par ļaunu pavērtēt savu pienesumu abu savienībai. Tieši tā, kā tai teicienā par skabargām un baļķiem.

Kā tad oktobrī ar ķermeņa un gara veselību? Iepriecinoši labi, ja nu vienīgi nemiera un trauksmes brīži var pabojāt tavu labsajūtu. Tiem var būt pozitīvi vai negatīvi cēloņi un ar tiem tad arī būs jātiek skaidrībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm