Horoskopi - zivis

2. oktobris

Prognoze šodienai

Pirmdiena piemērota, lai dotu atelpu savām mīlas, seksuālajām vai ģimenes attiecībām. Saskarsme ar tev tuvajiem cilvēkiem veidosies smagnēja, tāpēc vari droši aizkavēties darbā.

Prognoze mēnesim

Oktobris tavā dzīvē uzsvērs sadzīves un ikdienišķo pienākumu un atbildības nozīmīgumu un būs piemērots tavas izturības stiprināšanai.

Tajā dzīves nogrieznī, kas atbild par dienišķās iztikas nodrošināšanu, šomēnes iesaistīsies notikumos, vai tevi neviļus tajos iesaistīs, kuros ne vienmēr noteiksi toni un nebūsi diriģents. Tas arī nebūtu tik būtiski, jo svarīgākais ir tā pieredze, kura lieti noderēs, kad par šiem atgadījumiem jau būsi piemirsis. Darbā ievēro disciplīnu, kas paredz gan koncentrēšanos, gan atslābināšanos. Necenties visu informāciju atcerēties, bet gan loģiski to apstrādā. Ļauj šajā procesa piedalīties arī intuīcijai un zemapziņai, kas šajā mēnesī strādās nekļūdīgi. Ja pats esi procesu vadītājs, centies sagrupēt darāmo, lai periodiski varētu atslogot prātu, kurš var tikt pārpūlēts.

Oktobrī vajadzētu atturēties no skaidrošanās ar cilvēkiem, kuri ieņem augstāku profesionālo vai sociālo stāvokli. Tavā arsenālā esošie instrumenti nebūs pietiekoši spēcīgi, lai viņus pārliecinātu. Arīdzan uzmani savu vistuvāko darba biedru aktivitātes, jo tieši viņi izrādīsies lielākie mākoņu stūmēji.

Veidojot attiecības centies saskatīt vājos vai nedrošos savienojumus. No savas uzmanības loka neizlaid īpaši tuvos un dārgos draugus. Vienam otram šis var izrādīties negaidīti sarežģīts dzīves periods, jo sevišķi tiem, kuri sapinušies attiecību valgos. Pārdomāti un diplomātiski jāuzvedas laika periodā no 14. oktobra līdz 28. oktobrim. Tu pamatīgi kļūdīsies uzskatot, ka tavos spēkos nav ietekmēt vistuvākos cilvēkus. Tāpēc koncentrē visu savu enerģiju un nepamet mīļos drūmai nolemtībai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm