Horoskopi - zivis

5. oktobris

Prognoze šodienai

Ziedo savu personīgo brīvību un tiksi atalgots. Šodien vēl brīnumi nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Drošības pēc pārbaudi dokumentus, rēķinus, kontus.

Prognoze mēnesim

Lapkritis tev paies bez īpašām kataklizmām, bet pārāk atslābināties arī neļaus. Nāksies laipot ne tikai pa peļķēm, bet arī pieņemt lēmumus. Vajadzēs vingrināties manevrēšanā nestandarta situācijās. Tevi plosīs kaislības un ambīcijas, tomēr apkārtējai pasaulei demonstrēsi savu rāmo un vienaldzīgo vaigu.

Darba gaitās ejot, nekādā gadījumā nedrīksti noskaņoties pesimistiski. Tev būs lielas darbaspējas un viedums nāks talkā, lai pieņemtu pareizos lēmumus. Strādā tā, it kā tevi sagaidītu absolūts triumfs. Izstrādā darbības plānu, paredzot visas sīkākās nianses, un dari to zināmu savam darba kolektīvam. Šomēnes ieteicams strādāt grupā nevis individuāli. Ja tomēr nolemsi mainīt darbu, tad labāk to darīt oktobra pirmajā pusē - līdz 25.oktobra Saules aptumsumam.

Netērējies izklaidēm, pat ja tev šķiet, ka tās ir to vērtas. Finanses būs vajadzīgas daudz nopietnākām lietām.

Jūtu sfērā centies demonstrēt savu iedzimto smalkjūtību un pielāgošanās spējas. Mācies piedot un neievērot sava mīļotā cilvēka neveiklās kļūdas. Attiecībās ar pastāvīgo partneri daudz neizrādītā, nepateiktā. Viens otram demonstrēsiet savu remdeno temperamentu, lai arī sirds apvidū plosīsies rudens aukas.

Oktobrī meklē gaišo, priecīgo, aizraujošo savā vidē un neakcentē tumšo un bēdīgo, jo tā būsi apātisks. Kur apātija, tur nav tonusa. Kur nav tonusa, tur nav vēlēšanās kustēties. Kur nav kustību, tur pieaug svars. Tāda, lūk, cēloņsakarību piramīdiņa!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm