Horoskopi - lauva

5. oktobris

Prognoze šodienai

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens saskatāms, dari, cik vari un vēl vairāk, lai to īstenotu.

Prognoze mēnesim

Laikam būsi iespaidojies no septembra skaļo un visuresošo skolnieku pūļiem, jo dzeltenās krāsas triumfa laikā nu ļoti sagribēsi mācīties. Tie varbūt kursi, bet vari mērķēt arī augstāk un lūkoties pēc vēl vienas izglītības. Nav neviena argumenta, lai tevi atturētu. Šomēnes tava vitalitāte izpaudīsies nevaldāmi. Kontrolē to un viss spoži izdosies.

Ambīciju, karjeras un statusa jomā, notikumi un situācijas risināsies tavā labā ar noteikumu, ka nestāvēsi malā un negaidīsi, kamēr citi padara melno darbiņu tavā vietā. Kā reiz šīs ir tās situācijas, kad jāļauj vitalitātei oriģināli izpausties, nebaidoties pat pārkāpt robežas. Ja esi parastā darba veicējs, tad oktobrī nāksies rādīt savu cītīgo un atbildīgo vaigu, jo pat neliela luņošana, var izprovocēt priekšnieku nelabvēlību. Ja saņemsi piedāvājumu pamācīties, lai paaugstinātu savu kvalifikāciju, neaizbildinies ar laika trūkumu. Saņemtās zināšanas būs kā zīle rokā, galvenais saprast, kad to zīli zemē stādīt.

Oktobra finanšu aina priecēs gan tevi pašu, gan tos, kuri sildās tavu ienākumu saulītē. Vasaras ceļojumu un izpriecu radītais robs budžetā sāk aizdzīt.

Kas mīlas un jūtu pavēlniecei ir sakāms oktobra kontekstā? Izskatās, ka visus attiecību jautājumus nāksies kārtot mēneša otrajā pusē, ap 25.oktobra Saules aptumsuma laiku. Gan problēmsituācijas harmoniski šķetināsies, gan uzsāktās attiecības un noslēgtās laulības sola daudz baltu dieniņu. Arī pārmetumi, kritika un nosodījums tiks uzņemti samērā konstruktīvi. Ja esi iekāpis pavisam jaunu un nenobriedušu attiecību kurpēs, centies smalkjūtīgi norādīt uz tavai personai nepieņemamo. Pretējā gadījumā paliksi bez kurpēm. Un kā sasildīsies drēgnajos rudens vakaros?

Samērā saulainajām mēneša prognozēm kādu mākonīti uzpūtīs hroniskās rudens kaites. Brīnumus daroša profilakse ir smieklu terapija. Pamēģini, varbūt nostrādās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm