Horoskopi - lauva

2. oktobris

Prognoze šodienai

Ja klausīsies, kas notiek tev apkārt un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies sapratne un pieņemšana. Sen gaidītu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu atbalstu saimnieciskos darbos.

Prognoze mēnesim

Oktobrī tiksi sargāts un pats nezināsi, kas ir šie spēki, kur tevi vada. Tevī burbuļos dzīvesprieks un kur dzīvesprieks, tur notikumi kūsā.

Tavā mēneša darbu sarakstā visi ieraksti beigās saņems atzīmi paveikts laikā. Tas tāpēc, ka jutīsies stiprs, fiziski vesels un optimisma pilns. Darbaspējas sasniegs šogad vēl nebijušu produktivitāti, ka pats un darba devēji nevarēs vien nobrīnīsies. Ar to rēķinies ap 14. oktobra Saules aptumsuma laiku. Tāpēc mēģini šajā periodā sakārtot lietas ar skatu nākotnē, lai garajos ziemas vakaros būtu, ko darīt. Tieši oktobrī noslēgtie darījumi apgrozīs lielus resursus un nodrošinās tevi ar ietekmi. Tāpēc šo veiksmes aizmetni iecementē pamatīgi. Mērķus un uzdevumus izvēlies pēc ilgtermiņa potenciāla. Tavs spēks būs analīzē un spējā stratēģiski domāt. Neslēp šīs īpašības no saviem darba devējiem, bet gan parādi viņiem visas savas daudzpusīgās īpašības.

Komunicējot un veidojot attiecības ar dārgajiem cilvēkiem, viss notiks viegli. Tie saskarsmes akmeņi, ko pret kalnu vēli iepriekšējos mēnešos, palikuši pagātnē. Ar draugiem sapratīsieties no pusvārda un ar savu mīļoto, kurš varētu būt vēl neizpētītais personāžs tavā dzīvē, vispār bez vārdiem. Acīmredzot, esi savu negatīvo karmu atstrādājis, tagad likteņa pavēlnieki piedāvā atpūtu. Bet domu par atpūtu gan vajadzētu apsvērt, jo īpaši tāpēc, ka ar finansēm viss ir pārskatāmi. Tāpēc neignorē ideju par romantisku ceļojumu vai piedzīvojumiem bagātāku izbraucienu ar draugiem. Paveries apkārt, prieks un apmierinājums, kurš tev šķita nesasniedzams, ir tepat tev līdzās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm