Horoskopi - dvīņi

5. oktobris

Prognoze šodienai

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies par beigtu putnu, ja visas tavas maņas signalizē par pretējo. Nebaidies atteikties no vērtībām, kas jau sen zaudējušas nozīmi tavā dzīvē.

Prognoze mēnesim

Dabas krāsu meistars oktobris pūlēsies tevī iedzīvināt kādu romantisku toni, tomēr tu spītēsies un vairāk uzticēsies cipariem un sausai informācijai. Nopietni un atzinīgi vērtēsi tikai tās attiecības, kuras balstītas uz kopējām interesēm.

Šomēnes darbā, lai iespēju un statusa trepītes vestu uz augšu, kā tajā slavenajā galda spēlē, metamie kauliņi jāprot gan pareizi sakratīt, gan iegriezt un metiena spēku notrāpīt. Profesionālajā sfērā tevi sagaida milzum daudz tikšanos, sarunu, semināru un citādu pulcēšanās formu. Tev svarīgākais ir atsijāt graudus no pelavām un to darīt absolūti neitrāli un lietišķi. Savas patikšanas un prioritātes paturi pie sevi līdz brīdim, kad vadība uzdos tiešus un nepārprotamus jautājumus. Ja iemanīsies pareizi un inteliģenti mest savus spēles kauliņus, ai, kādas trepītes tevi sagaidīs! Lielo un nopietno darbu starta šāvienus gan vajadzētu atlikt pēc 25.oktobra Saules aptumsuma laiku.

Ja tev izdosies, kaut ko nopelnīt ārpus savas pamata darbavietas, tad nevienam par to nav jāzina!

Iespējams un, cerams, būs krāšņs un silts laiks, bet diez vai to izbaudīsi, jo būsi pārņemts ar sakaru kvantitāti, nevis kvalitāti. Mēs šeit runājam par dažāda rakstura sakariem, ne tikai seksuālajiem. Kā tas parasti notiek, to cilvēku, kurš tevi visvairāk vilina, satrauc un apbur, ir visgrūtāk uzrunāt. Arī tu šādās situācijās nebūsi izņēmums. Nebaidies un atceries, ka tavas sabiedrotās attiecību uzsākšanā būs smalkjūtība un dvēseles inteliģence. Šīs īpašības arī noteiks attiecību atmosfēru ar dzīvesbiedriem un ilgstošajiem partneriem. Ja pārkāpsi šo neredzamo robežu, kopdzīvē strīdi būs neizbēgami.

Skrienot, vari nepamanīt, ka ārā tomēr ir rudens. Kā katru gadu rudenī par sevi atgādina kādas hroniskas kaites. Bet tev tādām muļķībām nebūs laika. Un tas ir lieliski!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm