Horoskopi - skorpions

2. oktobris

Prognoze šodienai

Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks vai tev izdosies nostāties pret un izturēt sabiedrības spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies atklātu rīcību.

Prognoze mēnesim

Oktobrī gatavojies neprognozētu notikumu klātesamībai, kas ar dažādu intensitāti, ietekmēs visas tavas dzīves jomas. Kā uz šiem notikumiem reaģēsi, jau paliek tavā ziņā.

Darbs, nauda un darījumi var sagādāt gan iespējas, gan pārsteigumus, kuru reālie ieguvumi vēl ir miglā tīti. Par spīti tavai relaksētajai attieksmei pret jauniem uzsākumiem, vari saņemt kādu neordināru piedāvājumu. Izvērtē savus spēkus un tikai tad pieņem vai noraidi. Noraidījums nenozīmē bailes, ja tam ir objektīvs pamatojums. Tomēr šajā mēnesī vajadzētu izvairīties no kļūdām, kuru cēlonis ir neizlēmība vai neadekvāts pašvērtējums, kas var novest pie profesionālas izgāšanās, ko vajadzētu ņemt vērā laika periodā starp 14. oktobra Saules aptumsumu un 28. oktobra Mēness aptumsumu.

Oktobrī tev būs iespēja stabilizēt savu finansiālo situāciju piedaloties kādā darījumā, kas nav saistīts ar taviem tiešajiem pienākumiem. Arī šajā gadījumā būs jāapsver visi par un pret, jo darījums var būt samērā riskants. Ja tu pats esi sev pavēlnieks, neizvairies un nebēdz no šādiem darījumiem, un paņem visu iespējamo no piespēlētajām iespējām.

Uzmanies no baudkārām vēlmēm. Oktobrī būsi apveltīts ar spējām realizēt savas vēlmes. Bet, pirms sāksi vākt savu vēlmju ražu, padomā, kāpēc tev tik grūti nākas šo sasniegt? Iespējams, vaina nav bijusi tevī, bet kādā cilvēkā no tuvākā loka, kuram ir negatīva ietekme uz tavām romantiskajām attiecībām. Uzdrīksties būt gudrs un bez izņēmumiem izvērtē tuviniekus. Ja atrisināsi šo problēmu, attiecības ar mīļoto veidosies ļoti prognozējami.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm