Horoskopi - skorpions

5. oktobris

Prognoze šodienai

Attiecību jomā vajadzētu kontrolēt savus vārdus un domas. Ļaujies nereāliem sapņiem un nezināmā meklējumiem. Romantika tevi var pārsteigt vai arī pārbiedēt visnegaidītākajās vietās.

Prognoze mēnesim

Oktobrī pieaugošais tumsas triumfs tev izpaudīsies visās dzīves sfērās. Iespējams, tas ir uz labu, jo no tevis prasīs simtprocentīgu iesaistīšanos visās norisēs. Bet beigsies viss šis jampadracis ar pamiera iestāšanos pēc 25.oktobra Saules aptumsuma – gan darba, gan mājas dzīvē.

Šomēnes darbā nāksies rīkoties droši, skarbi un bez kādas laipošanas. Pārējo viedokli šoreiz vari ignorēt un neļauj citiem nelūgtiem bāzties tavās darīšanās. Tikai tu pats zināsi, kā labāk darīt.

Oktobra otrā puse ir piemērots laiks, lai izteiktu savas pretenzijas priekšniekiem. Tevi sadzirdēs un vajadzīgos secinājumus izdarīs. Pats sev nekādas atlaides nedod, ātrums un apsviedīgums kritīs tieši tavā makā. Naudas jautājumos uzticies savai intuīcijai, svarīgi būs ne tikai nopelnīt, bet arī nopelnīto jēgpilni iztērēt.

Personīgā dzīve no tevis paģērēs psiholoģisko elastību. Diez vai tu atteiksies no savas pārliecības, tomēr dažos uzskatos ar savu dzīvesbiedru spēsi rast kompromisu, ja ne absolūtu saskaņu. Koriģē savu nostāju jautājumā par to, ka partnerim bezierunu apmierinātībā būtu jāpieņem visas tavas izpausmes. Tā nebūs un viņam/viņai uz to ir visas tiesības.

Ja jūsu attiecību vēsture ir pavisam īsa vai tās vēl nav, prognozējas nervoza cīkstēšanās par dominanci. Tiecību saites tas nesaraus, tomēr nepatīkama pēcgarša paliks.

Fiziskās un garīgās veselības vājuma brīži tevi var piemeklēt oktobra beigās. Stress un nekustīgs dzīvesveids var izraisīt sāpes muguras un kakla daļā. Būs jākustas, jāvingro vai arī jāiet pie ārsta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm