Horoskopi - strēlnieks

5. oktobris

Prognoze šodienai

Šodien vari sagaidīt pārsteiguma vizītes no kredītiestādēm un citām kontrolējošām institūcijām, tāpēc pārliecinies par visu nepieciešamo dokumentu un atskaišu esamību.

Prognoze mēnesim

Oktobrī tev sāks veikties gan karjeras jautājumos, gan naudas lietās. Nauda pati pie tevis meklēs ceļus un nāks no dažādām debess pusēm. Visu gadu esi pacietīgi gatavojies šīm pārmaiņām. Beidzot ir pienācis brīdis pieņemt liktenīgus lēmumus. Visuma spēki ir tavā pusē, tāpēc riskē un vinnē.

Oktobra košās dabas krāsas ne tikai sniegs tev estētisku baudījumu, bet arī pavērs iespējas pašam koši izpausties radošajā vai profesionālajā darbībā. Rīkojies tā, lai kolēģi un priekšnieki pārliecinātos par to, ka esi gatavs neparedzētiem pavērsieniem un sarežģītās situācijas spējīgs pieņemt pareizos lēmumus. Viss, ko paveiksi šajā mēnesī, ies labumā un būvēs drošus pamatus tavai nākotnes karjerai. Attīsti sevī novērošanas spējas, tas palīdzēs izvairīties no kļūdām. Vairāk klausies, nekā runā. Apslāpē savu taisnības cīnītāja temperamentu – nepieprasi no apkārtējiem to, ko viņi nevar sniegt un nekritizē citu darba metodes.

Kā jau iepriekš norādīts, oktobrī finanšu rādītāji tevi gandarīs un pavērs iespējas īstenot sen iecerētus nodomus.

Personīgajā dzīvē šomēnes būsi pārliecināts, ka tev pienākas gandrīz vai neierobežota brīvība un attiecīgi rīkosies nekorekti vai muļķīgi. Ar dzīvesbiedru attiecības veidosies ne tajā harmoniskākajā manierē. Viņam/viņai hroniski pietrūks tavas uzmanības. Ja nevēlies sagandēt attiecības, izvairies un atklātas flirtēšanas ar citiem sava partnera klātbūtnē, īpaši ap 25.oktobra Saules aptumsuma laiku.

Ja neesi sajūsmā par savu mīlas dzīvi, oktobrī brīnumainās pārvērtības nav gaidāmas. Pieņem to, kas ir un kā ir, un centies visu vēl vairāk nesabojāt.

Neskatoties uz visumā optimistisko perioda raksturojumu, brīžiem tevi pārņems nomāktība un skumjas, kuras uztversi par iedomātas slimības vēstnešiem. Izvēlies sev piemērotāko veidu, kā cīnīties ar uzmācīgajām domām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm