Horoskopi - jaunava

5. oktobris

Prognoze šodienai

Darba attiecībās atkal vari nonākt tajā pašā vecajā strupceļā – atkārtosies jau iepriekš piedzīvotas problēmas. Iespējams, tas ir pārbaudījums, vai arī norādē, ka neko daudz neesi apguvis no iepriekšējām situācijām.

Prognoze mēnesim

Iestājoties oktobra garajiem tējošanas un omulīgo kafejnīcu vakariem, draugi no tevis paģērēs gan uzmanību, gan laiku. Šāda laika pavadīšanas maniere nevajadzīgi dedzinās tavu enerģiju un radīs grūtsirdību. Savukārt tev laiks būs dārgs un vajadzēs filtrēt piedāvājumus. Neļauj pesimismam ņemt virsroku.

Profesionālajā laukā vasarā aprūpētie sējumi sāks zelt. Pagaidām tie vēl būs tikai zaļie asni, bet jau pavisam drīz tev pašam un visiem iesaistītajiem kļūs skaidrs, ka neesi velti pūlējies. Kļūsti drošāks un pārliecinātāks. Darbi vēl jo vairāk sekmēsies, ja jutīsies komfortabli un dvēselē valdīs miers. Pacenties norobežoties no visiem kreņķiem un tos izraisošiem cēloņiem, lai tie būtu cilvēki vai apstākļi. Pagaidām vēl atklāti nelepojies ar saviem sasniegumiem, jo darbabiedri var reaģēt neadekvāti vai pat zemiski. Saglabā cienīgu stāju un bez vajadzības nelec acīs tiem, no kuriem ir atkarīgi tavi ienākumi.

Ievērojot iepriekšminēto tava finanšu rādītāju līkne oktobrī ies uz augšu. Tomēr ar naudiņu nemētājies, dzīvo ekonomiski un drošības sajūta tevi nepievils visa perioda garumā.

Rudens krāsu parādes laikā jūtu pasaules līkloči nebūs tik vienkārši. Šajā laikā savā partnerī saskatīsi neskaitāmus trūkumus, kuri tevi aizskars un tracinās. Jācenšas izturēties mierīgi, jo nav jau ideālo cilvēku. Pieslēdzot prātu, kas ir tava stiprā puse, ieraudzīsi mīļotā cilvēka brīnišķīgās īpašības. Tad, lūk, koncentrējies uz tām. Neļauj neapmierinātībai eskalēties 25.oktobra Saules aptumsuma laikā.

Ja šobrīd esi viens, oktobrī vari satikt savu bijušo partneri, par kura eksistenci jau biji piemirsis. Apdzisušās jūtas var uzkvēlot no jauna, tomēr par perspektīvām šīs attiecības nevarētu dēvēt.

Ja neļausi pesimismam ņemt virsroku, tavi veselības rādītāji saglabāsies normas robežās un atbilstoši gadalaikam. Tavā gadījumā jāizsargājas no akūtām respiratorām vīrusu infekcijām, ko vislabāk izdarīt uzturoties svaigā gaisā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm