Horoskopi - svari

2. oktobris

Prognoze šodienai

Ja plāno kādu drosmīgu pavērsienu finansiālajos darījumos, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu kreņķi. Neskatoties uz to kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Prognoze mēnesim

Oktobris tev šogad padevies kā izaicinājuma un mentālās noturības tests, kas neļaus tev iegrimt veļu pelēkajā un drīzāk atgādinās par Karību reģiona piesātināto enerģētiku.

Attiecībā uz finansēm un profesionālo darbību oktobrī vari nokļūt vai arī iekulties iepriekš nepiedzīvotās situācijās. No saules puses skatoties – apstākļi būs tavi sabiedrotie. Tas nozīmē, ka bez piepūles varēsi pabeigt savus darbus, iesniegt projektus un nokārtot pārbaudījumus laikā. Vēl jo vairāk pieaugs tavas darba spējas un pastāv liela iespēja, ka tavi darba partneri piespēlēs pa kādai labai izdevībai. Tomēr situācijas nenoteiktība un divdomība slēpsies vairāku iespējamo izvēļu priekšā, kas aktualizēsies ap 14. oktobra Saules aptumsuma laiku. Katrā no šiem izvēles ceļiem ir daudz pozitīvu kārdinājumu, kuru augļus tu labprāt baudītu. Tomēr šie izvēles varianti nav apvienojami un nekāda darbu savienošanas kārtība nesanāks. Tas nozīmē, gadījumā esi uzņēmējs, šis būs īpaši grūti pieņemams lēmums, neskatoties uz šķietamo privātā biznesa brīvību. Realitāte šomēnes ir nepielūdzama, tāpēc draudzīgais ieteikums tevi mudina koncentrēties un pieņemt pareizo lēmumu vai ari atturēties no tā šajā aptumsumu perioda laikā, jo lēmums ietekmēs tavu turpmāko dzīvi.

Mīlas frontē oktobrī klāsies daudz mierīgāk un harmoniskāk nekā profesionālajā. Vismaz neviens nepieprasīs ātru un viennozīmīgu risinājumu. Tieši pretēji, iesaistītie cilvēki ļaus tev relaksēties un baudīt dzīvi. Un tieši to arī vajag darīt. Ideālais scenārijs paredz garu atpūtas un izklaides ceļojumu ar saviem mīļajiem, bet, ja ideālais variants darba apstākļu ietekmē nav realizējams, izmanto saulainās rudens brīvdienas, lai baudītu dabas krāsas un uzlādētos tumšajiem rudens vakariem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm