Horoskopi - svari

5. oktobris

Prognoze šodienai

Katrs solis prasīs gan piepūli, gan apķērību. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet pieņemt un nogaidīt.

Prognoze mēnesim

Mārtiņrožu un miķelīšu laikā būsi pats vitalitātes iemiesojums un šo enerģiju svarīgi virzīt konstruktīvā gultnē. Bez pieticības un kautrīguma demonstrē savus talantus un ambīcijas. Šis ir īstais brīdis, lai noriskētu un pamēģinātu sevi pavisam jaunā ampluā.

Visi darījumi un lietišķās attiecības oktobrī risināsies nepiespiesti un īpaši viegli. Neatsakies no profesionālas dabas saietiem. Ļoti pat iespējams, ka vari apvienot spēkus ar kādu partneri, lai darījumiem vai biznesam nodrošinātu jaunu statusu. Tomēr, parakstot vienošanās vai citus dokumentus, vadies pēc principa „uzticies, bet pārbaudi”. Neko neiesāc ar pusiedvesmu, jo šādiem startiem nebūs lemts sasniegt finišu.

Naudas darījumiem labāka būs oktobra pirmā puse. Varēsi iepirkties pa nopietno, investēt līdzekļus pēc saviem ieskatiem un arī aizdot. Šomēnes nav jābīstas aizlienēt, jo nauda atgriezīsies pat pirms nolīgtā laika.

Attiecību dzīvē garlaicība tevi nemāks. Sliktākajā gadījumā piedzīvosi skaļas konfrontācijas ar savu dzīvesbiedru. Ja neķersies pie ieročiem un radikāliem izlēcieniem, situācija pati atdzisīs un ugunsgrēks izplēnēs pēc 25.oktobra Saules aptumsuma. Ja sajutīsies sava mīļotā apvainots, atriebības saldā garša neremdēs rūgtumu. Izprovocēta greizsirdība – vēl jo mazāk.

No jauna dzimušās attiecības būs ļoti trauslas un nestabilas, īpaši ja turpināsi salīdzināsi bijušo un jauno mīļoto.

Attiecībā uz savu fizisko kondīciju nevajadzētu izturēties vieglprātīgi. Nevainīgas iesnas komplektā ar stresu tevi var uz ilgāku laiku izslēgt no aprites. Dzīvo emocionālā labsajūtā un neviena krika tevi neķers!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm