Horoskopi - auns

30. jūnijs

Prognoze šodienai

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs mantojuma kontekstā kā arī iegūt labumus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Prognoze mēnesim

Līdz Saulgriežiem paveras īpaši labvēlīgs skats uz notiekošo tavā dzīvē, lai gan acīmredzamā aklā veiksme piesaistīs skauģu nevalodas, kļūsi ievainojams un enerģiju šķērdēsi, izskaidrojoties par taisnību. Pareizākā taktika šajā paparžu ziedēšanas mēnesī, būtu taisnprātīga sava ceļa iešana, ignorējot provokācijas.

Jūnijs iesāksies ar vilinošu perspektīvu virpuli profesionālajā darbībā. Jūnijs ir pateicīgs laiks, ja esi intelektuālā darba darītājs. Jūtīgā uztvere un radošā dzirksts sekmēs gara darbu uzsākšanu vai nobeigšanu. Pats uz savas ādas izjutīsi veiksmes pieskāriena maģiju un karjeras virāžas un kūleņi būs nekas cits kā iepriekšējo pūliņu augļi. Visiem iespējamajiem līdzekļiem stiprini savu autoritāti. Kas attiecas uz materiālajiem labumiem, tad mēneša pirmajā pusē pat paši vilinošākie un izdevīgākie piedāvājumi vai pirkumi var vēlāk sagādāt zaudējumus, tāpēc atliec naudas darījumus uz pēcsvētku laiku un būsi vinnētājs.

Attiecībās jūnijs iesāksies ar nelielu attālināšanos un atdzišanu. Pārlieku lielā pieskatīšana un čubināšana no partneru puses tevī radīs atgrūšanas un norobežošanās vēlmi. Pieaugošo aizkaitinājumu būs grūti savaldīt un tas var izlauzties visnepiemērotākajā brīdī, piemēram, Līgo svinību kulminācijā. Ja arī tiksi nostrostēts pa pilnu programmu, atceries, ka nekad nav par vēlu nožēlot un atzīt savas kļūdas. Savukārt attiecībās ar bērniem nekas nebūs labāks par tavu personīgo uzvedības piemēru un cienījamu autoritāti.

Dodoties atvaļinājumā un papardes zieda meklējumos, paturu prātā, ka šomēnes ir briesmas ūdens ceļojumiem, īpaši ap 14. jūnija pilnmēness laiku. Ūdens atrakcijās jāievēro drošības noteikumi un nedrīkst lietot alkoholu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm