Horoskopi - auns

2. oktobris

Prognoze šodienai

Šodien pieaugs tava interese par riskanto un nedaudz bīstamo. Ja pats nonāksi līdzīgā situācijā, pašam būs jāmeklē izeja no tās. Draugi sniegs tikai morālu atbalstu, bet viss melnais darbiņš būs jāpadara pašam.

Prognoze mēnesim

Oktobrī tev nāksies kapāt un visiem likt saprast, ka esi īstens cīnītājs par savu taisnību un savus principus bez cīņas neatdod. Ar pārējo tu tiksi itin viegli galā, jo tavā pusē nostāsies gan nepazīstami cilveki, gan apstākļi.

Rudens pilnbriedā darbā gaidāmas pārmaiņas, kas vēl turklāt atnesīs ne pārāk iepriecinošas ziņas. Tavs galvenais uzdevums šaja aptumsumu mēnesī ir noturēties krēslā un neizlaist no rokas datora peli. Tavs darbs ir tavs personības apliecinājums un aizstāvi to visiem iespējamajiem spēkiem un metodēm. Koncentrējies un definē neatliekamos darbus, lai tevi nevar paķert uz detaļām. Neriskējot pazaudēt pamatienākumu avotu, atlaid dažus no saviem pienākumiem, darbiem vai projektiem. Saņemot maņas žilbinosos piedāvājumus, netici uz vārda un lasi starp rindiņām. Īpaši piesardzīgam jābūt periodā starp 14. oktobra Saules aptumsumu un 28. oktobra Mēness aptumsumu. Slēdzot darba vienošanās izvirzi savas prasības attiecībā uzsubordinācijas kārtību, jo tikai tā varēsi izvairīties no nezināmiem zemūdens akmeņiem.

Pārējās dzīves jomās – personīgās labsajūtas, attiecību un sadzīves - mierpilns un labvēlīgs laiks. Ļauj visam plūst savu gaitu. Plūsma būs mērena, bez krācēm un atvariem. Tevi sasniegs kāda ļoti gaidīta ziņa vai informācija un tālāk jau zināsi kā ar to rīkoties.

Ja attiecības parņēmusi laika pelējuma sēne, mēģini to likvidēt un velti vairāk uzmanības savam mīļotajam. Nostrādās lieliski un neitralizēs mazās aizvainojuma blusiņas, kuras ielavījušās jūsu attiecībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm