Horoskopi - mežāzis

5. oktobris

Prognoze šodienai

Ja tu šodien izvēlēsies pareizo stratēģiju finanšu jautājumos un arī attiecību sfērā, neziņa un sliktās priekšnojautas, kas riņķo pa tavu galvu, izklīdīs kā nebijušas. Vakarā vari ļauties romantiskiem pārsteigumiem.

Prognoze mēnesim

Tavs galvenais uzdevums oktobrī ir saliedēt savu komandu, saskaņā ar tavu izpratni par šo jēdzienu. Pieņemsi jaunus darbiniekus vai atjaunosi attiecības ar radiniekiem – viss nāks par labu. Atsakies no visa, kas tevi neapmierina un, pieņemot lēmumus, vadies pēc veselā saprāta.

Rudens kulminācijā attiecības ar kolēģiem, kuras esi rūpīgi veidojis, pāraugs spēcīgā un ciešā partnerībā. Kopā varēsiet gan kalnus iekarot, gan ūdens dzīles pētīt. Ir pienācis laiks konkrētiem plāniem un mērķtiecīgām darbībām. Tikai tā nonāksi pie taustāmiem rezultātiem. Demonstrē cīņas stāju, jo no tā, cik tu būsi sagrupēts, izšķirsies sen muļļātu problēmu liktenis. Aizmirsti par emocijām vai valdi pār tām ļoti prasmīgi. Rīcībai jābūt ātrai un fokusētai.

Sen gaidītā naudiņa vairs nav aiz trejdeviņiem kalniem, bet jau gandrīz redzama un taustāma. Vēl nedaudz pacietības!

Šomēnes personīgajā dzīvē esi pietuvojies atbildei uz jautājumu, kas jau sen nodarbina tavu sirdi un prātu. Savu izredzēto, mīļoto un dārgo cilvēku centies saprast un viņam/viņai piedot. Nebūvē ap sevi amora bultu necauršaujamos cietokšņus, bet ļauj mīļajiem izrādīt tev savas jūtas. Šādai taktikai būs acīmredzami un baudāmi rezultāti – jūsu intīmā dzīve krāsu bagātībā izkonkurēs paša oktobra krāsas.

Dažiem nesaistītajiem liktenis un zvaigznes gatavo dāvanu – vai nu jaunu un patiesu mīlu, vai bildinājumu. Varbūt visu uzreiz?

Tā kā veselajam saprātam šomēnes jābūt uzdevumu augstumos, atturies no alkohola un spēcīgu zāļu lietošanas. Īpaši uzmanīgam jābūt ap 25.oktobra Saules aptumsuma laiku. Nekādas pašdarbības un pašārstēšanās šomēnes nav pieļaujamas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm