Horoskopi - auns

23. maijs

Prognoze šodienai

Visi darījumi, kur tev nāksies aizstāvēt savas likumiskās intereses paredz iespēju radīt negaidītus īssavienojumus. Par iemeslu var kalpot informācijas trūkums, vajadzīgā cilvēka nesasniedzamība vai sakaru kļūda.

Prognoze mēnesim

Tā kārtīgi iesildījies un ieskrējies aprīlī, maiju vari sākt ar savu līdera ambīciju īstenošanu. Perspektīvas rādās lieliskas gan profesionālajos uzrāvienos, gan draudzības un pazīšanās jomā. Tikai neaizmirsti pievērst uzmanību sīkumiem, tajos šomēnes slēpsies visu panākumu mūķīzeri.

Tātad darbā šomēnes uzņemsies komandiera un kapteiņa funkcijas, lai cik liels vai pieticīgs arī nebūtu tavs vadāmais kuģis. Pratīsi vadīt savu komandu saglabājot cieņpilnu attieksmi pret saviem padotajiem. Tev izdosies apvienot un saliedēt cilvēkus kāda svarīga uzdevuma vai neatliekamas darba prioritātes risināšanai un tici vai nē, bet šie sasniegumu nepaliks nepamanīti un nenovērtēti. Iespēju robežās demonstrē pieticību, kas jau atkal tavas likmes vadības acīs tikai cels.

Attiecībā uz naudas lietām paļaujies uz savām nojautām. Tās neblefos un aizvedīs tiešā ceļā pie zelta teļa pieneņu laukā.

16.maija pilnmēness aptumsums aktivizēs visas saskarsmes formas ar radiem, draugiem, paziņām. Mēneša otrajā pusē nemaz tik gludi neies, rēķinies ar stīvēšanos, patiesības sedziņas vilkšanas vingrinājumiem un citām līdzīgām izpausmēm. Savukārt ar mīļotajiem centies panākt kompromisu par tava dārgā laika sadali. Ja būs sakarīga vienošanās, pārmetumi un kašķi izpaliks. Vienīgi centies turēt sevi rāmjos un neizliet visas savas darba laikā akumulētās emocijas vakariņu zupas katlā.

Bet, ja statuss atļauj un arī ļoti gribās, droši pin savu zirnekļa tīklu, lai tajā noķertu kādu kārotu cilvēku. Viss, kas no tevi tiek gaidīts ir nesamākslota atklātība.

Vilinošās perspektīvas liks aizmirst par atpūtu, bet kurš gan sparīgs cilvēks maijā domā par lēnīgu atpūtu? Tā kā ceriņu laikā tavi dzīvības spēki mutuļos, jutīsies vesels, visu varošs un gribošs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm