Horoskopi - auns

4. jūlijs

Prognoze šodienai

Nāksies aizstāvēt savus dzīves principus. To darot nezaudē savaldību, jo tikai tad varēsi kādu pārliecināt. Par katru cenu neuzspied savu klātbūtni cilvēkiem, kuri demonstratīvi no tevis vairās.

Prognoze mēnesim

Svelmes nogurdinātais jūlijs tavā dzīvē nekādas briesmas nesola. Būs gan labklājība, gan pārliecība par savu varēšanu. Tava radošā enerģija ziedēs kā koša roze, kas piesaistīs lietišķos un romantiskos partnerus ar vislabākajiem nolūkiem.

Darba un finanšu lietas šomēnes dos gandarījumu. Vari rēķināties ar pusgada prēmijām, dividendēm un citiem finanšu stimuliem, bet vienlaikus neaizmirsti par vecajiem parādiem un saistībām. Atgādinājumi par to izpildi var sabojāt tavus mēneša plānus. Mēneša izskaņā, austot jaunajam mēnesim 28.datumā, nāksies demonstrēt dzelžainu gribu un izturību svarīgu jautājumu risināšanā, kur toni noteiks ārējie apstākļi. Lai situācijas kontrolpulti noturētu savās rokās, koncentrējies uz vienu uzdevumu vienlaicīgi.

Jūlija tveice ietekmēs ne tikai galvu, bet arī sirdi. Pamodīsies vēlme doties amoriskos izlūkgājienos, aktivizēsies sacensības gars. Samierināšanās un pretimnākšana kopdzīves stresa brīžos tiks aizstāta ar bravurīgu flirtu. Sieviešu rokās būs stūres rats, kas palīdzēs emocionāli izmanevrēt un neļaus kopdzīves laivai uzskriet vai sašķīst pret sadzīves akmeņiem. Pēc 13.jūlija pilnmēnes kļūs vieglāk, ekscentrisms un eksponēšanās pierims. Šīs ir īstais laiks, lai labotu pieļautās kļūdas attiecībās. Talkā nāks radošums, izdoma un uzdrošināšanās.

Mēneša beigās nevajadzētu izaicināt veiksmi azarta spēlēs un kacināt likteni ar nevīžīgu attieksmi pret savu veselību un dzīvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm