Horoskopi - auns

28. septembris

Prognoze šodienai

Kur ir palikusi tava veselīgā loģika? Ja neredzi nekādas iedvesmojošas perspektīvas sirds jomā, iespējams, tu neskaties vajadzīgajā virzienā. Intuitīvi izvēlies, ko šodien darīt un kā rīkoties.

Prognoze mēnesim

Gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis sākotnēji tev sagādās pārdomas par naudas un konkurences tēmu, kas aktivizēs spriedzes un nemiera hormonus. Un tad jau nebūs runa par pārdomās pavadītām nakts stundām, bet par bezmiegā nomocītu dzīvības spēku, īpaši ap 10. septembra pilnmēness laiku. Vitamīns un tabletīte šajā situācijā būs tikai un vienīgi ārkārtīgi stingra pašorganizācijas sistēma. Tas nebūs viegli, bet noteikti ir tā vērts.

Darbā un profesionālajās izpausmēs zobrati griezīsies sinhroni un ar nelielu paātrinājumu. Īpaši intelektuālā darba jomās, jo septembris būs ideju, iniciatīvas izrādīšanas, intelektuālu meklējumu un radošu domu piesātināts. Gandarījumu vari izjust no iespējas veiksmīgi notirgot savas idejas. Tava intelektuālā potenciāla noiets būs atkarīgs no iespējas izbraukt neitrālās teritorijās un mārketinga pasākumi būs daudz ienesīgāki, ja organizēti tālāk no birojiem un semināru telpām.

Personīgajās finansēs vajadzētu sagatavot pēdējo mēnešu bilanci, lai mierīgs prāts. Novelkot svītru un izanalizējot situāciju, redzēsi sava ražīguma augļus. Bildei vajadzētu būt pozitīvai tikai neaizmirsti izdarīt secinājumus un mācīties no kļūdām.

Attiecību pavēlniece puķainā rudens mētelītī šomēnes mudinās tevi kārtot saskarsmes un sirds lietas ar lielu prāta līdzdalību. Prasme sarunāties, pārraidīt savas domas un arī uztvert cita raidītos signālus veidos intelektuālo attiecību savienības un tad jau uz šīs bāzes var domāt būvēt ko jutekliskāku. Attiecībām izvēlies emocionāli komfortablu un drošu vidi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm