TV Programma

01:40

Atkārtojums

Gāzi grīdā: Patagonijas speciālizlaidums

22. sezona, 1. sērija. 2014. g.

Raidījuma vadītāji Džeremijs, Ričards un Džeimss, izmantojot tikai braucamos ar astoņu cilindru motoriem, dodas ceļojumā pāri Čīlei un Argentīnai. Ceļā tiks pārbaudīti ne tikai braucamie, filmēšanas grupa sastapsies ar protestētājiem. Šī ir pēdējais Gāzi grīdā speciālizlaidums, pirms Džeremija Klārksona aiziešanas no raidījuma.

03:10

Būvējot milžus

1. sezona, 4. sērija. 2018. g.

Stāsti par to, kā tapušas pasaules lielākās un sarežģītākās būves, kā tika uzbūvēti pasaules milzīgākie kruīzkuģi, stadioni, baznīcas, tilti, lidmašīnas, kuģi un vilcieni. Īpaša uzmanība tiks vērsta uz problēmām un izaicinājumiem, ar kuriem projektu īstenošanas komandas saskārusies. Elitāru inženieru komandas ķeras pie darba, lai īstenotu vērienīgus, prātam neaptveramus un pasaulē vēl nepiedzīvotus projektus – tās ir milzīgas puzles no miljoniem mazu gabaliņu, kuriem katram jābūt precīzi savā vietā un īstajā laikā, jo katra kļūme var būt liktenīga.

04:05

Mana trakā ģimene

14. sezona, 15. sērija. 2014. g.

Mana trakā ģimene

Iepazīsties – pilnīgi nepareizā Grifinu ģimene! Ģimenē ietilpst tās galva – ne īpaši gudrais tētis Pīters, mājsaimniece mamma Luisa, trīs viņu bērni – Mega, Kriss un Stjūijs. Mega ir vienaudžu atstumta, Krisam ir problēmas, kontaktējoties ar meitenēm, bet mazais Stjūijs ir ģēnijs, kurš plāno, kā nogalināt māti un iznīcināt pasauli. Ģimenes saprātīgākais loceklis ir runājošais suns Braians.

05:10

Zebra

2. sezona, 24. sērija. 2018. g.

Zebra

Raidījuma vadmotīvs ir nemainīgs – drošības un ātrums! Tēmu loks tāpat – satiksmes drošība, satiksmes organizācija un iespējamie risinājumi. Transportlīdzekļu vadītājiem un gājējiem saistošu likumu un noteikumu izmaiņas, Eiropas valstu pieredze satiksmes problēmu risināšanā. Sava daļa stāstu būs atvēlēta sportiem, kas saistīti ar ātrumu. Raidījums visiem, kas ceļā! Raidījuma vadītājs – Pauls Timrots.

05:20

Zebra

2. sezona, 25. sērija. 2018. g.

Zebra

Raidījuma vadmotīvs ir nemainīgs – drošības un ātrums! Tēmu loks tāpat – satiksmes drošība, satiksmes organizācija un iespējamie risinājumi. Transportlīdzekļu vadītājiem un gājējiem saistošu likumu un noteikumu izmaiņas, Eiropas valstu pieredze satiksmes problēmu risināšanā. Sava daļa stāstu būs atvēlēta sportiem, kas saistīti ar ātrumu. Raidījums visiem, kas ceļā! Raidījuma vadītājs – Pauls Timrots.

05:40

Alise Nevēra 15

15. sezona, 7. sērija. 2017. g.

Alise Nevēra strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

06:50

Alise Nevēra 15

15. sezona, 8. sērija. 2017. g.

Alise Nevēra strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

08:00

Atkārtojums

Kobra

18. sezona, 11. sērija. 2013. g.

Kobra

11. sērija Prokurores Šrankmanes meita Heike Marija ierodas mācību praksē. Lai sodītu Benu un Semīru par sasistajām dienesta automašīnām, Krīgere prokurores meitu nodod viņu ziņā. Heike Marija Benam un Semīram ļoti krīt uz nerviem. Sekojot kādam busiņam, viņi nāk uz pēdām noziegumam, kas liek aizrauties elpai.

09:00

Bibliotekāri 4

4. sezona, 11. sērija. 2017. g.

Bibliotekāri 4

11. sērija Pienācis laiks izvēlēties, kurš bibliotekārs būs piesaistīts Bērdai, bet, tā kā neviens nevar izvēlēties, Bibliotēka nolemj sarīkot pārbaudījumu. Bibliotekāri nokļūst Tiesas laukumā, bet Bibliotēka ir sagūstījusi Dženkinsu. Noteikumi paredz, ka ibliotekāriem jācīnās vienam pret otru, līdz būs atlicis tikai viens no viņiem, bet, ja viņi no šīs cīņas atteiksies, Dženkinss mirs. Sākas nežēlīga cīņa – katrs bibliotekārs ir pārliecināts, ka vienīgais veids, kā glābt Dženkinsu, ir nogalināt pārējos, līdz Bērda iejaucas un pārliecina viņus nenoslepkavot vienam otru.

10:00

Atkārtojums

Ņujorkas karalis 8

8. sezona, 12. sērija. 2005. g.

12. sērija Dags grib pārliecināt Keriju, ka viņiem vajag bērnu. Lai pierādītu, ka viņš būs brīnišķīgs tēvs, Dags atved mājās Denija bijušās draudzenes bērnu, kuru Denijam uzticēts pieskatīt.

10:30

Atkārtojums

Ņujorkas karalis 8

8. sezona, 13. sērija. 2005. g.

13. sērija Kerija darbā cer saņemt paaugstinājumu, taču uzzina, ka viņu var iegāzt skarbais runas veids. Lai tu uzlabotu, viņai jālūdz Spensa palīdzība. Dags atklāj, ka viņa mātei padodas pokera spēle.

11:00

Ofiss 5

5. sezona, 14. sērija. 2008. g.

Ofiss 5

Šajā ofisā viss ir tāpat kā lielākajā daļā pasaules ofisu – tajā ir boss, tajā ir dažādi darbinieki, no kuriem ne viens vien darbu tikai imitē, bet lielākoties tomēr mēģina kliedēt garlaicību, katram ir darāms kāds darbiņš, un starp visiem izveidojušās ofisa attiecības tādā kā piespiedu kārtā – labākas un arī ne tik labas. Ofisa vadītājs Maikls savus darbiniekus ik dienas cenšas iesaistīt savos izdomātajos jokos un uzdevumos. Viņš pats domā, ka ir pasaules labākais boss, ko apliecina krūzīte ar uzrakstu – Pasaules labākais boss. Diemžēl šo krūzīti viņš sev nopircis pats. Maikls cenšas būt draudzīgs pret saviem darbiniekiem, tomēr lielākā daļa viņa joku ir rasistiski, šovinistiski vai citādi aizskaroši.

11:30

Atkārtojums

Autoziņas

12. sezona, 20. sērija. 2022. g.

Žurnālista Normunda Avotiņa vadīts raidījums, kurš vēsta visu par un ap automašīnām.

12:00

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries 2

2. sezona, 48. sērija. 2017. g.

Cilvēku šķūņos, pagrabos, noliktavās bieži vien glabājas nevajadzīgas lietas – tādas, kas sen jau izskatās par atkritumiem. Tomēr divi restaurācijas un atjaunošanas eksperti, labākie draugi Henrijs un Saimons zina, kā šos atkritumus pārvērst naudā. Viņi apciemo cilvēkus, uziet starp ārā metamajām mantām īstus dārgumus, atjauno tos un nopelna naudu!

13:00

Pirmās 48 stundas

19. sezona, 12. sērija. 2016. g.

Pirmās 48 stundas

Izmeklētāju darbā pirmās 48 stundas pēc slepkavības izdarīšanas ir visbūtiskākās, jo tieši šis laikposms nereti izšķir to, vai noziegums tiks atšķetināts. Pēc tam izmeklētāju izredzes notvert vainīgo var sarukt pat uz pusi! Raidījums ļauj ielūkoties ASV slepkavību izmeklētāju ikdienā, kuri neatlaidīgi strādā, lai jau pirmajās nozieguma izdarīšanas stundās atklātu pēc iespējas vairāk detaļu par ļaunprātības apstākļiem. Skatītājus sagaida reāls izmeklēšanas process, liecinieku nopratināšana, kriminālistiskās ekspertīzes aizkulises un iespēja ielūkoties vietās, kur nupat pastrādāts noziegums.

14:00

Lauku sēta

1. sezona, 4. sērija. 2014. g.

Lauku sēta – tās ir spilgtas lauku dzīves ainiņas, raiba vasariņa un spēcīgas emocijas – darba prieks, tulznas, nodevība, asaras, attiecības, intrigas un uzvaras gaviles. Šovam pieteicās teju četri simti dalībnieku, bet tikai 10 no viņiem tika apstiprināti šovam. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus un piepildīt vienam no viņiem sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktora no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs skatītājiem labāko seriālu cienīgus notikumus. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi – uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. Dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

15:00

Kobra

18. sezona, 12. sērija. 2013. g.

Kobra

12. sērija Kādreiz Marks un viņa mūzikas grupa bija superzvaigznes. Kopš pirms septiņiem gadiem grupu pameta dziedātājs Toms, Marka dzīve strauji iet uz leju. Pēc slikti apmeklēta koncerta aizkulisēs tiek nodurta Liza, Toma bijusī sieva. Pirms nāves viņa Markam paspēj iedot atslēgu, kas dod piekļuvi informācijai, ar kuru viņš var labot savu vainu Toma priekšā. Tomēr šī informācija Marku un Tomu noved dzīvības briesmās.

16:00

Ņujorkas karalis 8

8. sezona, 14. sērija. 2005. g.

14. sērija Dags, Dīkons, Spenss un Denijs slepus izīrē dzīvokli, lai varētu tur netraucēti pavadīt laiku, taču jau drīz vien pārējie izvācas, atstājot Dagu vienu pašu.

16:30

Ņujorkas karalis 8

8. sezona, 15. sērija. 2005. g.

15. sērija Dags un Kerija ir spiesti nolīgt kaitēkļu indētāju, lai atbrīvotos no mājās atrastajām blaktīm. Spenss un Denijs nevar izdomāt, kurp doties atvaļinājumā.

17:00

Simpsoni

30. sezona, 22. sērija. 2018. g.

Iemīļotie Simpsoni turpina uzdarboties! Bārts radīs sensāciju, par kuru kāds dievticīgs producents būs gatavs uzņemt filmu, Mārdža un Homērs pārbaudīs attiecības realitātes šovā, bet Liza, kā allaž, kaunēsies par savu ģimeni. Satīriskā animācijas filmiņa turpina iesmiet par vidusmēra amerikāņu dzīvi un iesīkstējušiem stereotipiem, nekautrējoties uzkāpt kādam arī uz varžacīm.

17:30

Simpsoni

30. sezona, 23. sērija. 2018. g.

Iemīļotie Simpsoni turpina uzdarboties! Bārts radīs sensāciju, par kuru kāds dievticīgs producents būs gatavs uzņemt filmu, Mārdža un Homērs pārbaudīs attiecības realitātes šovā, bet Liza, kā allaž, kaunēsies par savu ģimeni. Satīriskā animācijas filmiņa turpina iesmiet par vidusmēra amerikāņu dzīvi un iesīkstējušiem stereotipiem, nekautrējoties uzkāpt kādam arī uz varžacīm.

18:00

Būvējot milžus

1. sezona, 6. sērija. 2018. g.

Stāsti par to, kā tapušas pasaules lielākās un sarežģītākās būves, kā tika uzbūvēti pasaules milzīgākie kruīzkuģi, stadioni, baznīcas, tilti, lidmašīnas, kuģi un vilcieni. Īpaša uzmanība tiks vērsta uz problēmām un izaicinājumiem, ar kuriem projektu īstenošanas komandas saskārusies. Elitāru inženieru komandas ķeras pie darba, lai īstenotu vērienīgus, prātam neaptveramus un pasaulē vēl nepiedzīvotus projektus – tās ir milzīgas puzles no miljoniem mazu gabaliņu, kuriem katram jābūt precīzi savā vietā un īstajā laikā, jo katra kļūme var būt liktenīga.

19:00

Titānu spēles

1. sezona, 1. sērija. 2019. g.

Konsultējoties ar profesionāliem sportistiem, mediķiem, zinātniekiem un pat noziedzniekiem, Dveins Džonsons izstrādājis grūtākos, smagākos un trakākos sacensību uzdevumus. Par titānu kļūt patiesi ir milzu izaicinājums, un posma beigās tikai divi spēcīgākie vīrieši un divas jaudīgākās sievietes mērosies spēkiem šķēršļiem klātajā Olimpa kalnā.

20:00

Pēdējā deja

1. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Reti, vēl neredzēti kadri atklās līdz šim neizstāstīto stāstu par visu laiku slavenākā basketbolista Maikla Džordana pēdējo gadu Čikāgas "Bulls" sastāvā 1997.-1998. gada NBA sezonā.

21:00

Skrējiens uz zemes centru

1. sezona, 1. sērija. 2021. g.

Mūža lielākais piedzīvojums! Adrenalīna pilnas ekstrēmās sacensības, kurās četras komandas startēs no četriem dažādiem pasaules nostūriem – nepieradināmās Sibīrijas, zaļojošās Āzijas, mežonīgās Ziemeļamerikas un skarbās Dienvidamerikas, lai dotos skarbā ceļojumā pretī finiša līnijai un galvenajai balvai miljons dolāru apmērā. Piedzīvojumu meklētāji saskarsies ar nepieradinātiem džungļiem, ledus klātiem, arktiskiem un putekļainiem tuksnešiem, rosīgām pilsētām, stāviem kalniem un plašiem okeāniem, lai sasniegtu vietu, kur krustojas visi četri maršruti. Pirmā komanda, kas ieradīsies galapunktā, iegūs galveno balvu.

22:00

Uzbrukuma stratēģija

Apšaude viesnīcas istabā starp diviem slepkavām aizsāk virkni asiņainu noziegumu. Slepkavību, nodevības, atriebības un izspiešanas ķēde sažņaudzas arvien ciešāk, notikumos ieraujot blēdīgus policistus, gangsterus, slepkavas, liktenīgas sievietes un izbijušus algotņus.

00:00

Pakaļdzīšanās S.M.A.R.T.

Dārgu preču pārvadātājs ir nonācis bankrota priekšā, pieļaujot Van Goga gleznas nozagšanu. Ir tikai viena iespēja nomazgāt kauna traipu, un nav skaidrs, vai viss noritēs kā pa diedziņu.

02:00

Atkārtojums

Lauku sēta

1. sezona, 4. sērija. 2014. g.

Lauku sēta – tās ir spilgtas lauku dzīves ainiņas, raiba vasariņa un spēcīgas emocijas – darba prieks, tulznas, nodevība, asaras, attiecības, intrigas un uzvaras gaviles. Šovam pieteicās teju četri simti dalībnieku, bet tikai 10 no viņiem tika apstiprināti šovam. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus un piepildīt vienam no viņiem sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktora no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs skatītājiem labāko seriālu cienīgus notikumus. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi – uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. Dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

03:00

Atkārtojums

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries 2

2. sezona, 48. sērija. 2017. g.

Cilvēku šķūņos, pagrabos, noliktavās bieži vien glabājas nevajadzīgas lietas – tādas, kas sen jau izskatās par atkritumiem. Tomēr divi restaurācijas un atjaunošanas eksperti, labākie draugi Henrijs un Saimons zina, kā šos atkritumus pārvērst naudā. Viņi apciemo cilvēkus, uziet starp ārā metamajām mantām īstus dārgumus, atjauno tos un nopelna naudu!

03:50

Krimināli smieklīgi

1. sezona, 1. sērija. 2021. g.

Noziedznieki mēdz būt neģēlīgi, zemiski, baisi, nekrietni un arī... krimināli smieklīgi. Šī ir tava iespēja savām acīm skatīt dažus no nejēdzīgākajiem, dīvainākajiem un idiotiskākajiem noziedzniekiem, ko šī planēta var piedāvāt. Videonovērošanas kadri un ar telefonu uzņemti aculiecinieku video, kas liks nosarkt likumpārkāpēja vietā. No zagļiem, ko aizraida vecas, sirmas kundzītes, līdz caur griestiem krītošiem laupītājiem – skaties un uzjautrinies!