TV Programma

00:30

Biznesa attīstība

2. sezona, 8. sērija. 2022. g.

Biznesa attīstība

Informatīvs raidījums – tikšanās ar dažādu nozaru speciālistiem un sarunas par panākumiem, kvalitāti un aktuālo mūsdienās.

01:00

Zvani manam aģentam!

1. sezona, 94. sērija. 2020. g.

94. sērija Peridei rodas aizdomas, ka Berena visiem izstāstījusi par Bariša un Didžles attiecībām, taču Berena to noliedz. Serkans paslepus ierodas Ferisas ārsta vizītē uz sonogrāfiju. Barišs filmas aktieru atlasē satiek Omeru un atsakās piedalīties.

02:05

Atkārtojums

Melna/ balta dzīve

1. sezona, 47. sērija. 2017. g.

Melna/ balta dzīve

47. sērija Jetera atgriežas mājās, un neviens par to nepriecājas. Gulsuma piekrīt kāzām, un Abidins dodas aprunāties ar Ferhatu. Džunejts negaidīti ierodas pie Gulsumas. Gulsuma pastāsta mammai par kāzām.

03:05

Dzīves krustcelēs 5

5. sezona, 19. sērija. 2015. g.

19.raidījums Vanda visu dzīvi ir terorizējusi savu meitu Kati, un kad Vandas sānsoļu dēļ viņas vīrs vēlas šķirties, Kate viennozīmīgi nostājas tēva pusē. Aizvainotā Vanda mēģina vīru izputināt.

04:00

Dzīves krustcelēs 5

5. sezona, 20. sērija. 2015. g.

20.raidījums Medicīnas studenta Paula mamma tik ļoti cenšas kontrolēt sava dēla dzīvi, ka viņa līgava Zane ir spiesta izvirzīt ultimātu - vai nu mamma vai nu viņa.

05:00

Vakariņas pie Tifānijas 3

3. sezona, 1. sērija. 2017. g.

Aktrises Tifānijas Tīsenas dzīve un ikdiena ir ļoti aizņemta – balansējot starp darbu, ģimeni un mājas soli, laika satikties ar draugiem praktiski nepaliek. Sava darbā viņa satiek tik daudz interesantu cilvēku, kurus labprāt satiktu vēl un vēl, tāpēc izveidoja pati savu šovu, kura laikā aicinās ciemos savus draugus un paziņas – sabiedrībā populārus cilvēkus! Tifānija demonstrē viesmīlības paraugstundu, uzņemot viesus, kopīgi gatavojot vakariņas, daloties interesantu ēdienu receptēs un pavadot vakaru saviesīgās sarunās.

06:00

Absolūts skaistums

1. sezona, 114. sērija. 2015. g.

114.sērija Sofija pirms nāves atklāj mātei, ka nekad nav nevienu mīlējusi – ne ģimeni, ne Rafaelu, pat ne Žakare. Žermanu un Žonatašs kopā ar policiju cenšas atbrīvot nolaupīto Elizu. Žakare atklāj Žermanu patiesību par Sofiju un viņas avāriju.

07:00

Faziletas kundze un viņas meitas

1. sezona, 116. sērija. 2017. g.

116.sērija Mēģinot izlocīties no situācijas, Hazana Jāgizam apgalvo, ka viņas māte domā, ka starp viņiem kaut kas ir. Hazimam ir apnikuši Kerimes draudi, un viņš nolemj ar viņu izrēķināties. Strīdā ar Edži Selina izspļauj to, ka zina – Edžes bērns nav no viņas vīra. Edže satraukumā aiztraucas nezināmā virzienā. Vai pie Jasina?

08:00

Manas mājas ar IKEA

2. sezona, 8. sērija. 2020. g.

Manas mājas ar IKEA

Vides pārvērtību šovs "Manas mājas ar IKEA" atgriežas ar otro sezonu, kas 8 raidījuma epizožu garumā iedvesmos skaistam un jaunam sākumam. Pārvērtības piedzīvos gan kādas daudzbērnu ģimenes miteklis, kur IKEA dizaneru komandas izaicinājums būs iekārtot bērnu istabu tā, lai tajā draudzīgi sadzīvot varētu visi, gan īpaši mazas telpas, kas, sekojot minimālisma tendencēm, kļūst par arvien aktuālākām dzīves telpām. Kopā ar IKEA dizaineru komandu meklēsim veidus, kā iekārtot mūsdienīgu un iedvesmojošu darba telpu, kā radīt drošu un ergonomisku vidi bērnu istabā, kā padarīt telpu ne vien vizuāli pievilcīgu, bet arī funkcionālu!

08:35

Sapņu māja

18. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Sapņu māja

Gandrīz ikviens ir sapņojis par to, kā varētu izskatīties viņa ideālā dzīves vieta. Sapņi mēdz būt ambiciozi, pārdroši, grūti realizējami, tāpēc bieži vien tie tā arī paliek – tikai sapņi. Šis šovs piedāvā iepazīties ar cilvēkiem, kuri nav nobijušies un ir realizējuši savu sapni par ideālo māju. Tiks celtas ēkas no jauna, tiks pārbūvēti seni nami, mājas tiks būvētas ļoti interesantās vietās, un tas būs izaicinājums visiem! Sekosim līdzi soli pa solim, kā šiem cilvēkiem veicas.

10:10

UgunsGrēks 9

9. sezona, 68. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 9

68.sērija Elizabete un Leons gatavojas kāzu ceremonijai. Helēna un Donāts dodas otrajā medusmēnesī. Ramona atraida Signes mēģinājumus salabt. Daniels bildina Ramonu. Gunārs uzzina, ka Fēlikss atteicies no plāniem precēt Jevgēņiju. Leons priecājas, ka Ziemelim nav iebildumu pret Leona un Elizabetes kāzām. Vadims un Silvija cenšas slepus nokļūt kāzu ceremonijā. Kāzu ceremoniju iztraucē negaidīti notikumi.

10:50

UgunsGrēks 10

10. sezona, 1. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

1.sērija Aivars un Fēlikss gatavojas doties uz jaunās kaimiņu viesnīcas atklāšanu un uztraucas, kur kavējas Ieva. Gunārs plāno savas kāzas ar Signi. Ieva uz ceļa satiek puskailu Ediju. Ramona ierodas viesnīcā un vēlas satikties ar Signi, Gunārs viņu raida projām. Dana un Lidija satraucas, kur aizkavējies Edijs. Vadims un Silvija ierodas uz jaunās viesnīcas atklāšanu. Edijs izvairās atkal satikt Ievu.

11:30

UgunsGrēks 10

10. sezona, 2. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

2.sērija Aivars organizē vakariņas ar konkurentu Āboliņu ģimeni. Fēliksam nepatīk, ka viņa sieva uz vakariņām nav uzlūgta. Edijs cenšas izvairīties no kopīgām vakariņām ar Ievu. Fēliksam rodas ideja, kā atspēlēties Aivaram. Gunārs uztraucas par Signi un viņas grūtniecību. Aivaram nepatīk, ka Ieva nav ieradusies uz vakariņām. Ramona satiekas ar Signi. Fēlikss un Ieva pārsteidz Aivaru ar savu uzvedību.

12:05

Dzīves krustcelēs 4

4. sezona, 1. sērija. 2014. g.

"Dzīves krustcelēs" ir uz patiesiem notikumiem balstīti stāsti par reāliem, sarežģītiem notikumiem dažādās ģimenēs. Katrai situācijai, lai cik arī tā būtu skarba un nepanesama, ir savs risinājums. "Dzīves krustcelēs" veidots tā, lai sabiedrība kļūtu tolerantāka un saprotošāka, mēģinot iztikt bez konfliktsituācijām. Raidījums atainos dažādas situācijas, kas var piemeklēt ikvienu ģimeni. Jūtiet līdzi ģimenēm un personāžiem, kā arī izbaudiet aizraujošu izklaidi!

13:00

Grejas anatomija 4

4. sezona, 14. sērija. 2007. g.

14.sērija Mereditai ir grūtības strādāt, jo viņa nespēj beigt domāt par Dereku. Viņas psihoterapeite iesaka nefantazēt, bet padomāt par realitāti. Kristīna uzzina jaunumus par Bērku, un tie izsit viņu no līdzsvara. Māsiņas atsakās strādāt kopā ar Slounu, tāpēc slimnīcā tiek pieņemts jauns likums, lai izvairītos no potenciālām tiesvedībām.

14:00

Grejas anatomija 4

4. sezona, 15. sērija. 2007. g.

15.sērija Kristīna joprojām ir neomā un kļūst pavisam nejauka. Kellija uzskata, ka viņai nepieciešama palīdzība. Izija pārmet Eivai, ka viņa ir izdomājusi gaidāmo bērnu, lai paturētu Aleksu sev tuvumā. Slimnīcā ieradies sens Ričarda kolēģis, Volters Teplijs, slavens izgudrotājs, kuram nepieciešama ļoti bīstama un sarežģīta operācija, jo tā var viņu nogalināt. Ričards lūdz kolēģu palīdzību, lai atgūtu sievu.

15:00

Mīlestības pavediens

1. sezona, 5. sērija. 2021. g.

Mīlestības pavediens

5. sērija Giljermo padzen Elenu no Alfonso bēru ceremonijas. Patrīcija meklē informāciju par Huana meitu atrašanās vietu. Klaudio pasaka Norai un Valentīnai, ka aviokompānijas apdrošināšana viņām neko nemaksās.

16:00

Zvani manam aģentam!

1. sezona, 95. sērija. 2020. g.

95. sērija Žūlide uzzina, ka Činars viņu pieteicis filmas atlasei, un pateicas viņam. Barišs iegrimis depresijā, tāpēc Didžle grib, lai viņš aizbrauc pāris dienas atpūsties. Didžle sacenšas ar Kiraču, lai dabūtu tiesības uz populāra romāna ekranizāciju.

17:00

Melna/ balta dzīve

1. sezona, 48. sērija. 2017. g.

Melna/ balta dzīve

48. sērija Asli uzzina par kāzām. Ferhats pārdzīvo par Gulsumas un Abidina lēmumu. Abidins pasaka mājas iemītniekiem par kāzām, un Handana noģībst. Idila nokrīt pa kāpnēm pēc sarunas ar Jeteru.

18:20

Izmeklēšanas profils 8

8. sezona, 3. sērija. 2017. g.

Izmeklēšanas profils 8

3. sērija Komanda atrodas seminārā Francijas laukos, kad ceļa malā atrod bezsamaņā esošu, smagi ievainotu grūtnieci. Viņas ķermenis ir apzīmēts ar simbolu. Tas ir simbols, ko izmanto vietējos vīna dārzos, lai norādītu, kad slikts augs ir jāizrauj. Vīna dārza īpašnieki jauno sievieti nepazīst, taču jau mēnešiem ilgi ir bijuši nemitīgu draudu upuri. Šķiet, kāds viņiem cenšas atriebties un saskata saikni starp vīna dārza īpašniekiem un upuri.

19:35

Izmeklēšanas profils 8

8. sezona, 4. sērija. 2017. g.

Izmeklēšanas profils 8

4. sērija Komanda ir nonākusi ķīlnieku krīzes vidū. Klēra, garīgi nestabila, jauna sieviete, vēlas atriebt senu pāridarījumu. Saprotot, ka Klērai ļoti nepieciešams izteikties un tikt uzklausītai, Adelei izdodas likt viņai pastāstīt savu stāstu. Viņas atklātais pavērš jaunā gaismā vīna dārzu malā atrastās grūtnieces Emelīnas slepkavību. Adele ir apņēmusies likt vainīgajam samaksāt par šiem noziegumiem.

21:00

Radīta princim

2021. g.

Radīta princim

Slavenas modes dizaineres asistente Sindija Kordela veido tērpus Hamiltonu ģimenei, kas rīko svinīgo pasākumu. Kad to uzzina princis Ronans, ilggadējs Hamiltonu draugs, viņš lūdz Sindijai izveidot ko piemērotu arī viņam. Jo vairāk laika viņi pavada kopā, jo vairāk viņi satuvinās, par ko gan nav sajūsmā Jūlija, kurai kopā ar Ronanu paredzēts doties uz balli. Dienu pirms notikuma notiek pats ļaunākais – Hamiltonu ģimenes tērpi tiek sabojāti, un Sindijai viss jāsāk no nulles. Viņai atlicis pavisam maz laika, lai tos pabeigtu – strauji tuvojas viņas mūža līdz šim nozīmīgākais vakars!

22:55

Bīčamu nams

1. sezona, 6. sērija. 2019. g.

Bīčamu nams

Vairākas diennaktis aizvadījis ieslodzījuma kamerā, Džons noskaidro, kurš viņu ir nodevis. Daniels, Mārgareta un Čandrika izmisīgi cenšas palīdzēt viņu atbrīvot. Tomēr no ieslodzījuma izpestīt viņu var vienīgi imperators. Kad Džons beidzot atgriežas mājās, viņš atklāj, ka namā kāds ielauzies un kāds paņēmis mazuli Augustu.

23:40

Atkārtojums

Dzīvīte brīvdienās

8. sezona, 16. sērija. 2022. g.

Dzīvīte brīvdienās

Raidījumā tiks apskatītas dažādas tēmas un noskaidrotas atbildes uz neskaidriem sadzīves jautājumiem, piemēram, juridiskas dabas vai par sociāliem pakalpojumiem. Sadarbībā ar vadošo ārstniecības iestāžu speciālistiem tiks stāstīts arī par medicīnas aktualitātēm, veselību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī citām svarīgām lietām.

00:10

Veselība kā dzīvesstils

2. sezona, 5. sērija. 2022. g.

Veselībai un veselīgam dzīvesveidam ir jākļūst par mūsu ikdienu. Televīzijas raidījums "Veselība kā dzīvesstils" dalās ar jaunumiem veselības jomā un sniegs praktiskus padomus, kā saglabāt un uzlabot veselību.

00:50

Zvani manam aģentam!

1. sezona, 95. sērija. 2020. g.

95. sērija Žūlide uzzina, ka Činars viņu pieteicis filmas atlasei, un pateicas viņam. Barišs iegrimis depresijā, tāpēc Didžle grib, lai viņš aizbrauc pāris dienas atpūsties. Didžle sacenšas ar Kiraču, lai dabūtu tiesības uz populāra romāna ekranizāciju.

01:55

Atkārtojums

Melna/ balta dzīve

1. sezona, 48. sērija. 2017. g.

Melna/ balta dzīve

48. sērija Asli uzzina par kāzām. Ferhats pārdzīvo par Gulsumas un Abidina lēmumu. Abidins pasaka mājas iemītniekiem par kāzām, un Handana noģībst. Idila nokrīt pa kāpnēm pēc sarunas ar Jeteru.

02:55

Dzīves krustcelēs 5

5. sezona, 21. sērija. 2015. g.

21.raidījums 16 gadus vecā Marta pamana, ka viņas draudzene Lilija uzvedas dīvaini. Viņa mazgā drēbes baseina dušā, pa nakti guļ skolas ģērbtuvē un visbeidzot aizmieg matemātikas kontroldarba laikā. Marta piespiež draudzeni atzīties, kas noticis. Izrādās, Lilijas vecāki devušies peļņā uz Somiju un meiteni atstājuši vienu bez naudas. Nav arī samaksāts par dzīvokli, tāpēc atslēgts ūdens un elektrība. Marta uzstāj, lai Lilija pārceļas pie viņas.

03:55

Dzīves krustcelēs 5

5. sezona, 22. sērija. 2015. g.

22.raidījums Alkšņu ģimene ir ļoti lepna par savu meitu Lieni – viņa iestājusies universitātē budžeta grupā. Liene ir pirmā no Alkšņiem, kas mācīsies augstskolā. Māsas panākumi iedvesmo jaunāko brāli, un Markuss mērķtiecīgi gatavojas piedalīties skolēnu zinātniskajā konkursā. Markusa klimata modelis konkursā uzvar, un vecāku lepnumam nav robežu. Bet vai modeli izstrādājis Markuss pats?