Zoopasta

Zoopasta

Radio Star FM rīta šovs Zoopasta ēterā katru darba dienas rītu no 7:00 līdz 10:00.

Priecējam klausītājus ar lielisku rīta duetu – Baibu Sipenieci – Gavari un Jāni Romanovski galvenajās lomās. Rīts ar Zoopastu – viegls, komunikabls, radošs un draudzīgs. Zoopastā klienti var organizēt klausītāju vārdu dueļu spēles, uzdot šķetināt piņķerīgus kā arī āķīgus, ar humoru savītus uzdevumus un realizēt daudzas citas aktivitātes.

Baiba Sipeniece-Gavare – Zoopastas sievišķīgākā pārstāve. Braša un ar skaļu balsi. Padomju laikā būtu laba fabrikas direktore vai kolhoza priekšsēdētāja. Tomēr dziesmas, dejas un balles patīk vairāk nekā smags darbs. Baibas moto: dzīvo viegli, bet ne vieglprātīgi! Jānis Romanovskis – radioaparāta otrā pusē nokļuvis pirms 15 gadiem. Zinošs, draudzīgs un patiess.

 

RUBRIKAS ZOOPASTĀ

PITSTOPS – Katru pirmdienu autožurnālists Normunds Avotiņš kopā ar Zoopastiešiem runā par dažādām ar automašīnām saistītām tēmām – viegli un saprotami. Zoopastas Pitstopa interešu lokā nonāk viss, kas saistīts ar autobraukšanu – sākot ar to, kāpēc pie stūres sēžot sāp mugura un beidzot ar diskusiju par radžotu riepu lietošanu Lietuvā. Ar Baibas muti runā tā autobraucēju daļa, kas nelasa speciālo literatūru un nepavada laiku autofanu forumos, tāpēc Zoopastas Pitstopa sarunas ir saprotamas katram un ikvienam.

 

TEHNOLOĢIJU RUBRIKA – Šodiena nav iedomājama bez dažādām tehnoloģijām. Ceturtdienās no plkst. 9:05 līdz 9:30 vienkāršā un saprotamā veidā, tehnoloģiju eksperts un blogeris Kristaps Skutelis (Krizdabz) mums stāsta par jaunākajiem gadžetiem, verķiem, ierīcēm, aplikācijām, IT un tehnoloģiju tendencēm. Kristaps nemitīgi tur roku uz tehnoloģiju attīstības pulsa un cenšas objektīvi izvērtēt, kādas iespējas spēj sniegt modernās tehnoloģijas un kā tās var uzlabot mūsu ikdienu. Zoopasta katru ceturtdienu kopā ar Kristapu Skuteli paver durvis uz pasauli, kurā jaunākās tehnoloģijas ikdienu padara vieglāku un ērtāku.

 

Kristapa Skuteļa blogu lasi kursors.lv un ikdienas gaitām seko līdzi twitter.com/krizdabz