Zelta Mikrofons

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons 2022” šogad norisināsies jau 26. reizi! Balvai “Zelta Mikrofons” šogad iesniegti vairāk nekā 500 ieraksti. Seko līdzi jaunumiem, nominācijām un lielajam gala notikumam, kas norisināsies jau 26. februārī!

Elvi Gada dziesma!

Palīdzi savai mīļākajai dziesmai kļūt par "ELVI Gada dziesmu" – vienīgo kategoriju, kurā balvas "Zelta Mikrofons" ieguvēju nosaka tauta! Balso par savu favorītu un laimē balvu! Reizi dienā ienāc šeit un nobalso par vienu no 10 nominantiem.

Īpašā balva Tautas balsojums "ELVI Gada dziesmai" tiks pasniegta 26. februārī "Zelta Mikrofons" apbalvošanas ceremonijā. Savukārt tev ir iespēja laimēt balvu no "ELVI": dāvanu karte 100 eiro vērtībā! Katrs balsojums piedalās izlozē par balvu. Balso reizi dienā līdz pat 26. februāra plkst. 23:00!

Par savējiem ikdienā, svētkos un mūzikā.

Balsošanas noteikumi

Balsošana ir beigusies! Paldies visiem, kuri atbalstīja savus iemīļotākos māksliniekus un balsoja par tiem.

Esam izlozējuši balvas - dāvanu kartes 100 eiro vērtībā no "ELVI" uzvarētāju! Apsveicam Zane S.!

Tur, kur Dieva kamanas slīd

Lidmašīnas režīmā

Feels

Sāku no sākuma

Paraksts

Šamanis

Tas rakstīts debesīs

Limuzīns uz Krīta

Aizņem man vietu

Plāksteris

Par projektu

Šogad jau 26. reizi tiks pasniegta Mūzikas ierakstu gada balva labākajiem pērnā gada mūzikas ierakstiem. Krāšņā balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 2022. gada 26. februārī un tai būs iespēja sekot līdzi TV3 un 3play.lv ēterā.

Mūzikas ierakstu gada balva, latviešu “Grammy” balvu ekvivalents, ir vienīgais pasākums latviešu mūzikas dzīvē, kur tiek apbalvoti visu žanru iepriekšējā gada labākie mūzikas ieraksti, kurus izvērtē profesionāla žūrija.

Veiksmīgākie mūziķi ik gadu tiek apbalvoti greznā koncertceremonijā, kur uzstājas populārākie mākslinieki, debitanti un viesi, kā arī piedalās sabiedrībā aktuālas personības.

Šogad balvai iesniegti vairāk nekā 500 pieteikumi: 165 albumi (visi žanri); 37 debijas albumi; 149 dziesmas; 134 videoklipi; 20 koncertieraksti video un 22 albumu dizaini!

Gadu laikā Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons ir kļuvis par vienu no prestižākajiem mūzikas notikumiem Latvijā, ko ar nepacietību gaida mūzikas autori, izdevēji, izpildītāji un klausītāji.

Sadarbībā ar: