Paldies, šīs sezonas konkurss ir noslēdzies! Tiekamies nākošgad!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

Pablo saldais miegs

Rona un koks

Moka svaigedāja

labākie darbinieki ofisā

Nu čau..

Arons treniņā

Kad bumba neklausa

Kad esi izsalcis!

Kā attaisīt durvis?

Ej ar zeķēm!

Plunkš

Maxis bumbo

Slinkums

Sapņotājs

Korgijs pavasara sniegā

Centrbēdzē

Spēcīgais nosūcējs un ausis

Jāņtārpiņš

Suns un jūra

Pastaigā

Dziedāšanas stunda

Dārznieks

Skrienu skrienu vēl.

Ķeram vārnas

Balvas no “Dobeles dzirnavnieks”

Vienam no 3 iknedēļas uzvarētājiem “Dobeles dzirnavnieks” dāvina DIVAS 3 kg suņu barības “DOFEED” (3 kg + 3 kg). Augstākās kvalitātes 100 % pilnvērtīgas suņu barības “DOFEED” piemērotas visu šķirņu pieaugušiem suņiem. To sastāvā ir minerālvielas kauliem un zobiem un dabīgie antioksidanti suņa imūnsistēmai. Lēciens labsajūtā!

Balvas no “DINO ZOO”

Vienam no 3 iknedēļas uzvarētājiem “Dino Zoo” dāvina kvalitatīvā zīmola “ONTARIO” dāvanu komplektus. “ONTARIO” – augstvērtīga SUPER PREMIUM klases barība, kas izstrādāta pēc oriģinālas kanādiešu receptes, tāpēc ir sevišķi piemērota mūsu klimatā dzīvojošiem dzīvniekiem. Produkcijas ražošanā tiek izmantotas tikai augstvērtīgākā labuma izejvielas.

Balvas no “SMSCREDIT.LV”

Vienam no 3 iknedēļas uzvarētājiem “SMSCredit.lv” dāvina 20 EUR dāvanu karti norēķiniem tirdzniecības vietās Latvijā un ārzemēs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iknedēļas uzvarētāji

Kaķa un suņa draudzība.

2535

Iesūtīja: Ailinda G.

Suns mopēds

3834

Iesūtīja: Laura P.

Tusiņš

3834

Iesūtīja: Laura P.

Par projektu

Kas ir “VauVauVideo”? Tā ir platforma, kurā apvienoti labākie suņu video. Ja Tev mājās ir suns, kurš arī uzvedas kā modelis ikvienā dzīves situācijā, tad šis konkurss ir tieši Tev. Vienalga, vai esi iefilmējis, kā Tavs suns ēd, guļ, spēlējas vai veic kādu triku, vai vienkārši ir super mīļš visās dzīves situācijās, sūti savu video mums, un varbūt tieši Tu laimēsi kādu balvu no mūsu draugiem: “Dobeles Dzirnavnieks”, “DinoZoo” un “SMSCREDIT.LV”!

Video tiks izskatīts un apstiprināts/noraidīts 24h laikā un atbilde par video, vai tas ir pieņemts, vai noraidīts, tiks nosūtīta uz tavu e-pastu! Tāpēc, ja tas neparādās uzreiz, nesatraucies, mēs to vēl apskatām. Kopumā konkurss norisināsies 10 nedēļas. Par video iespējams balsot katru dienu vienu reizi stundā (bet ne vairāk kā 24 reizes diennaktī) ar Facebook pasīti. Tieši balsu skaits izšķirs, vai Tavs video iegūs balvu un tiks ierindots īpašajā iknedēļas uzvarētāju sarakstā!

Šis konkurss tapis sadarbībā ar TV3 raidījumu “Es mīlu savu suni”, tāpēc varbūt kāds īpaši smieklīgs video var tikt parādīts arī minētajā raidījumā!

B.U.J.

Kā es varu piedalīties konkursā?

Lai piedalītos konkursā, Tev no sākuma ir jānofilmē savs suns un tad video ir jāiesūta mūsu lapā īpaši paredzētajā kontaktu formiņā. Video izskatīsim 24 h laikā (vai 48h laikā svētku dienās), un, ja video tiks apstiprināts, saņemsi e-pastā ziņu, ka tas ir apstiprināts un redzams projekta lapā. Ja ja ne, tad e-pastā saņemsi atteikuma ziņojumu.

Kāpēc manu video konkursā var arī nepieņemt?

Tavu video var nepieņemt vairākos gadījumos, piemēram, ja tas neatbilst tehniskajiem parametriem vai noteikumiem. Pieļaujamie video formāti: mp4, mov, svars - ne vairāk par 100 MB. Video nedrīkst skanēt lamuvārdi (tostarp fona dziesmā nedrīkst būt dzirdami lamuvārdi jebkādā valodā vai izmantojot jebkādas zīmes). Video drīkst skanēt tikai latviešu un/vai angļu, krievu valoda. Tehniski nepiemēroti video, kuriem nepieciešama papildu rediģēšana (pagriešana, videoklipi, kuros izmantots spoguļa efekts, kvalitātes vai paša faila rediģēšana utt.), var netikt apstiprināti. Vairāk informāciju par šo jautājumu meklē zem pogas “NOTEIKUMI” lapas sākumā.

Esmu ielādējis savu video lapā, bet tas neparādās!

Jā, mēs video kopš ievietošanas brīža pārbaudām un izskatām 24 stundu laikā, ja video atbildīs visām prasībām, tas automātiski parādīsies lapā, ja ne, tad iesūtītājs saņems atteikuma e-pastu savā pastkastītē.

Ko nedrīkst redzēt manā iesūtītajā video?

Video nedrīkst parādīties personiska informācija (vārdi, uzvārdi, adreses, transportlīdzekļu numurzīmes utt.), kas skar personas datu aizsardzību. Tajā nedrīkst būt negatīvi komentāri (apmelošana, iebiedēšana, uzmākšanās utt.), kas aizskar fiziskas vai juridiskas personas cieņu un godu. Kā arī nedrīkst parādīties ārējās saites uz komerciālu, politiska vai jebkādu citu reklāmu jebkurā formā vai mudināt uz vides aizsardzībai kaitīgu rīcību. Tāpat nedrīkst tieši vai netieši popularizēt produktus un/vai pakalpojumus, kuru reklamēšana ir aizliegta. Vairāk par to, kas nedrīkst parādīties video, lūdzu, lasi noteikumos!

Kā es uzzināšu, vai esmu laimējis?

Katru nedēļu piektdienā pēc augstāko balsu skaita tiks noteikti TRĪS uzvarētāji, kuru iesūtītais video tiks izvietots sadaļā "Iknedēļas uzvarētāji". Kura balva tiks kuram uzvarētājam? To gan noteiksim pēc nejaušības principa. Ar katru konkursa uzvarētāju personiski sazināsies TV3 Group pārstāvis, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Kā es varu nobalsot par savu video?

Par video iespējams balsot katru dienu, vienu reizi stundā (bet ne vairāk kā 24 reizes diennaktī), ar Facebook pasīti (Lietotājam jābūt sociālā tīkla profilam Facebook.lv, lai varētu piedalīties balsojumā). Tieši balsu skaits izšķirs, vai video iegūs balvu un tiks ierindots īpašajā “Iknedēļas uzvarētāju” sarakstā, tāpēc dalies ar savu video sociālajos tīklos un mudini par sevi balsot arī draugus!

Cik ilgi norisināsies konkurss, un kad tas noslēgsies?

Konkurss norisināsies 10 nedēļas, no 04.02.2022. – 19.04.2021.