Somersby un StarFm vasaras mūzika

Jo tu šovasar esi šo pelnījis – noklausies labākās šīs vasaras dziesmu listes jau tagad!

Par projektu

Atveldzējies ar lieliski piemērotu dzērienu šajās vasaras karstajās dienās un iegriez savu vasaru ar īpašajām “Somersby” un radio “StarFM” dziesmu listēm. Izbaudi silto laiku un gaišos vasaras vakarus klausoties 2 stundu mūzikas listi radio “StarFM” piektdienu un sestdienu vakaros no 21:00 – 23:00, kopā ar “Somersby”. Seši radio “StarFM” DJ katrs ir izveidojis savu dziesmu listi, taču to vari izdarīt arī Tu! Iesūti savas mīļākās dziesmas radio “StarFm” dīdžejiem un 5 laimīgie, kuru dziesmas iekļuvušas dziesmu sarakstā, laimēs balvas no “Somersby”.

Kā arī, neaizmirsti piedalīties foršā vasaras kampaņā – “Somersby uzsauc vasaras koncertu”. “Somersby” šovasar ir lieliska sadarbība ar trīs brīnišķīgiem Latvijā zināmiem mūziķiem – Aiju Andrejevu, Mazo Princi un Sudden Lights. Pateicoties šai sadarbībai, “Somersby” ir nolēmuši saviem draugiem, jeb dzērienu piekritējiem uzsaukt koncertu par baltu velti vasaras beigās. Viss kas jādara – jābalso par savu mīļāko mūziķi mājaslapā www.somersbyvasara.lv un balsošanas noslēgumā (16.08) “Somersby” paziņos, kurš mūziķis uzstāsies koncertā. Atceries – “Somersby sidrs. Tas taču ir brīnišķīgi”.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.