Cīņu sporta entuziastiem kanāls TV6 no 21. novembra darbdienu vakaros plkst. 21.00 piedāvā jaunu šovu – “Idrisa Elbas cīņas skola”. Britu aktieris Idriss Elba Londonā izveidojis eksperimentālu cīņas skolu, kuras dalībnieki nebūs nedz pieredzējuši, nedz slaveni, bet gluži otrādi – vienkārši jaunieši ar sarežģītiem dzīvesstāstiem un vienu kopīgu iezīmi – viņi visi vēlas mainīt savu dzīvi uz labo pusi.

Pats savām acīm redzējis, kā jauniešu kopiena Dienvidāfrikā tika stiprināta un pārveidota, ieviešot vietējo boksa klubu, Idriss ir apņēmības pilns palīdzēs astoņiem jauniešiem no Apvienotās Karalistes gūt rūdījumu un sniegt uzmanību, kuras tiem trūcis.

Šo jauno cilvēku dzīves apstākļi līdz šim nav devuši viņiem iespēju dzīvē izdarīt pareizās izvēles un izvairīties no vardarbības ielās.

Slavenais aktieris piecu mēnešu laikā cer iemācīt šiem jauniešiem disciplīnu, koncentrēšanos un apņēmību – galvenos elementus cīņas apmācību pasaulē. Viņi trenēsies divas reizes dienā, sešas dienas nedēļā.

Cīņas skolā gūtās dzīves mācības, fiziskā sagatavotība, intensīvais darbs un mērķtiecība dos dalībniekiem lielāku paļāvību saviem spēkiem un, jācer, arī palīdzēs pārveidot dzīvi.

Vai valsts vadošie treneri un intensīvs boksa treniņu režīms var palīdzēt šiem jauniešiem mainīt dzīvi? Skaties šovu “Idrisa Elbas cīņas skola” no 21. novembra darbdienās plkst. 21.00 kanālā TV6!