Katru dienu miljoniem cilvēku Amerikā uzrota piedurknes un ķeras pie grūtiem, netīriem un sarežģītiem darbiem – darbiem, kas uztur valsts infrastruktūru, uztur to pie dzīvības, liek mūsu planētai griezties un elpot. Tie ir smagi, sarežģīti un izaicinoši darbi, kas prasa fizisku un emocionālu spēku un izturību. Jaunajā šovā “Ass kā nagla” satiekas šādu darbu veicēji – atlasīti labākie no labākajiem, spēcīgākie no spēcīgākajiem, lai spraigā un smagā sacensībā noteiktu – kurš ir vislabākais!

Šovā piedalās divpadsmit dažāda vecuma, dažāda dzimuma, dažādas miesas būves, dažādu profesiju pārstāvji no visas Amerikas. Starp dalībniekiem ir 61 gadu vecs jumiķis Lī, un 28 gadus vecā Kelija, kura strādā uz zvejas kuģa. Namdaris Denijs ir 33 gadus vecs, Kellijs ir 47 gadus vecs jūras kājinieks, bet cietuma uzraudze Linda ir 29 gadus veca.

34 gadus vecā Linete ir metinātāja, bet 35 gadus vecais Luiss ikdienā liek celtniecības sastatnes. 27 gadus vecā Melisa ir lauksaimniece, bet 62 gadus vecā Mišela strādā lidostā, kur ikdienā cilā pasažieru bagāžu. 28 gadus vecais Mailss ir mežstrādnieks, 30 gadus vecā Tara strādā metālapstrādē, bet 36 gadus vecais Jangs ir ugunsdzēsējs.

Cik dažādi ir šie dalībnieki, tikpat dažādas viņu personības un priekšstati vienam par otru. Lī kādam varbūt liekas par vecu šādai sacensībai, Luiss izskatās vairāk pēc fotomodeļa no žurnāla vāka, Mišela ir ne tikai gandrīz divas reizes vecāka par lielāko daļu dalībniekiem, bet arī pati mazākā augumā, kamēr Taru citi uzskata drīzāk par naivu blondīni, nevis nopietnu konkurenti.

Tomēr, kā saka – nevērtē grāmatu pēc tās vāka! Katram no dalībniekiem ir savas spējas un savi talanti, un lai uzvarētu, nepietiks tikai ar fizisku pārākumu. Pārbaudījumos būs nepieciešama spēks, izturība, iemaņas un emocionālā noturība, un uzvarēs tas, kurš strādās visgudrāk, ne vissmagāk.

Dalībnieki sacentīsies gan komandu, gan individuālos pārbaudījumos – viņi cels un vels, stums un nesīs, skries un vilks, krāmēs un būvēs! Viņi dosies uz reālām darba vietām, darīs reālus darbus, un tas būs reāli grūti!

Dzīvo līdzi un noskaidro – kurš tiks kronēts par šova “Ass kā nagla” čempionu un saņems kārdinošu balvu – 200 tūkstošus ASV dolāru un automašīnu – no 13. septembra pirmdienu vakaros plkst. 21.00 TV6!