Pirms 250 gadiem sākās laikmets, kas izmainīja mūsu civilizācijas dzīvesveidu un domāšanu. Industriālā revolūcija jeb dūmu un tērauda ēra pavēra nebijušas iespējas, ko izcili inženieri nebijās izmantot, radot risinājumus, kas pilnībā pārvērta ļaužu dzīves.

Kanāls TV6 no 30. septembra darbdienās piedāvā jaunu dokumentālo raidījumu “Dūmi un tērauds. Mūsdienu pasaules noslēpumi”.

Raidījums ļauj ielūkoties aizraujošajā industriālā laikmeta vēsturē un iepazīt dažus no rūpnieciskās revolūcijas dižgariem, pateicoties kuriem cilvēce dažu gadsimtu laikā veica iespaidīgu lēcienu attīstībā.

Pamatīgi tilti, tuneļi, raktuves un daudz kas cits no dronu lidojuma ļaus iepazīt šo neparasto mantojumu jaunā rakursā un atklāt, kā šie gadsimtiem senie izgudrojumi un būvniecības metodes veidojušas mūsdienu pasauli.

Skaties dokumentālo seriālu “Dūmi un tērauds. Mūsdienu pasaules noslēpumi” – jau no 30. septembra darbdienās pl. 18.00 TV6 un uzzini vairāk par risinājumiem, kas uz visiem laikiem mainīja mūsu dzīvesveidu, domāšanu un būvniecību.