Spriedze, humors, aktuālākās Holivudas zvaigznes, latviešu aktieri Rīgā filmētā amerikāņu trillerī, kā arī jaunā “Simpsonu” sezona – kanāls TV6 savā dzimšanas dienas nedēļā piedāvā skatītājiem košu izklaides programmu ar vairākām filmu pirmizrādēm. Skaties to no 5. līdz 11. jūnijam.

Pirmdienā – bīstami ļaudis satiekas nomaļā policijas iecirknī trillerī “Bez lieciniekiem”!

Kautiņā pie kazino likumsargi arestē vīru, kurš iesitis policistei. Mazliet vēlāk iecirknī nogādā dzērājšoferi. Taču apcietinātie še nav nejauši… Viens no arestētajiem ir leģendārs algots slepkava Bobs Vidiks. Viņa mērķis ir krāpnieks Tedijs Mureto, kurš aizvainojis Nevadas mafijas bosu, noslēdzot vienošanos ar FIB. Nāves briesmās iecirknī ir ikviens! Filmu režisējis Džo Karnehens (viņa filmu listē ir arī tādi filmu grandi kā “A-komanda” un “Izsvēpēt dūzi”), kura veikumā daudzi pamanīs Gaja Ričija asprātīgi sūro rokrakstu. Savukārt algota slepkavas lomā – Džerards Batlers!

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

TV6 dzimšanas dienā, 6. jūnijā, – divas spožas pirmizrādes!

Bez kulta komēdijseriāla “Simpsoni” TV6 nav iedomājams, tāpēc jaunās, 33. sezonas pirmizrāde ir īstā dāvana skatītājiem kanāla dzimšanas dienā. Dzeltenāko Amerikas ģimenīti vēl nerādītās sērijās gaida arī latvietim pazīstami izaicinājumi – telefonu krāpnieki, navigācijas lietotņu radīti pārsteigumi un citas likstas.

Savukārt komēdijā “Spoža talanta nepanesamais smagums” galvenajās lomās ir pašlaik pasaulē superaktuālais aktieris Pedro Paskāls un Nikolass Keidžs, kurš būtībā tēlo pats sevi – Niku Keidžu, zvaigzni, kura slavas gadi pagājuši. Tomēr uz pasaules ir viens cilvēks, kurš viņu dievina – miljardieris Havi Gutjeress, kurš gatavs samaksāt savam elkam milzu naudu par ierašanos dzimumdienas ballītē. Vienlaikus Havi ir noziedznieks, kuru novēro CIP, kas šajā notikumu pavērsienā saskata iespēju… Šo absolūti burvīgo komēdiju par cilvēciskām ambīcijām, neizmantotām iespējām un īstu draudzību iesakām īpaši!

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Trešdienā – komēdija, kuras pamatā patiess stāsts, “Ķērāji”

Ik gadu maijā pieci draugi spēlē sunīšus, un tikai viens no viņiem 30 gadu laikā palicis nenoķerts. Tagad šis uzvarētājs grasās izstāties no spēles, un pārējie to pieļaut negrasās! Ķerenes ar visu laiku augstākajām likmēm ir sākušās! Par neparasto stāstu savulaik rakstīja “The Wall Street Journal”, bet tā ekranizācijā filmējušies Eds Helmss, Džeremijs Renners, Aila Fišere u.c. zvaigznes.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Ceturtdienā – Kianu Rīvzs glābj pasauli ar mūziku

Ikvienam, kurš radis pie Kianu Rīvza skarbajiem varoņiem, būs interesanti viņu redzēt komēdijā “Bils un Teds nozog mūziku”. Viešņa no nākotnes ierodas pie caurkritušajiem mūziķiem Bila un Teda, lai atgādinātu pareģojumu – abiem lemts radīt hitu, kas izglābs realitāti! Jāsacer dziesma, vai Visums ies bojā! Žēl vienīgi, ka nav ne jausmas, ar ko sākt… Epizodiskā lomā komēdijā redzams arī grupas  “Foo Fighters” līderis Deivs Grols.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Piektdienā – kā ierasts, šausmu vakars

Piektā kino pirmizrāde svētku nedēļā ir šausmu filma “Daudz laimes nāves dienā 2”. Iekļūt laika cilpā, lai pamostos vienā un tajā pašā dienā, ir briesmīgi, īpaši šajā gadījumā, kad runa ir par maniaku, kurš ierodas nogalināt – atkal un atkal, un atkal!

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Sestdienā – Rīgā filmēts trilleris ar latviešu aktieriem!

Trilleris “Labais kaimiņš” skatītājiem būs īpaši interesants ne vien ar vairākiem latviešu aktieriem epizodiskās lomās, bet arī ar Rīgas ainavu. Kad žurnālists, kurš ieradies strādāt Latvijā, lūdz palīdzību kaimiņam, viņš nespēj pat nojaust, ka aiz izpalīdzīgā smaida paslēpies maniaks, kurš sabojās viņa dzīvi. Ļaundara lomā Džonatans Rīzs-Maijers, bet vēl filmā pamanīsiet Kasparu Znotiņu, Ingu Alsiņu, Ievu Florenci, Daini Grūbi, Regīnu Razumu un citus latviešu aktierus.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Svētdienā – Žans Klods van Damme

Svētku pirmizrāžu nedēļu TV6 noslēdz trilleris “Izdzīvošanas cena” ar Žanu Klodu van Dammi galvenajā lomā. Veterāns, kurš cieš no posttraumatiskā stresa sindroma, paslēpies no pagātnes Vašingtonas narkotirgoņu rajonā. Taču taisnības cīņā no jauna viņu ievelk zēns, kurš vēlas pasargāt savu mazo brāli no bandu ietekmes.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

TV6 aicina: no 5. līdz 11. jūnijam skatieties kino pirmizrādes ik vakaru plkst. 22.00 un sviniet kanāla dzimšanas dienu nedēļas garumā!