Rudenī kanāla TV6 skatītājus priecēs realitātes šova “Lauku sēta” desmitā sezona. Līdz 15. jūnijam dalībai šovā aicināts pieteikties ikviens, kurš gatavs aizraujošajam vasaras piedzīvojumam laukos. Pieteikties aicinātas gan saimniecības, kas gatavas uzņemt papildspēkus, gan dalībnieki, kuri gatavi iegūt zeltainu iedegumu, iespēju izkustēties svaigā gaisā un ir pārliecināti, ka tieši viņi varētu nopelnīt līdz pat 10 tūkstošiem eiro. Lai pieteiktos, nepieciešams aizpildīt anketu vietnē tv3.lv/laukuseta.

Ja tavas rokas nebīstas darba, esi gatavs mesties iekšā garu dobju ravēšanā, baudīt gardos lauku labumus no saules lēkta līdz pat rietam – piesakies! Šova veidotāji apsola negaidītus notikumus ik uz stūra un neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu. Dalībai šovā aicināts pieteikties ikviens, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un ir gatavs mēroties spēkiem izturībā, atjautībā, viltībā un, protams, vēlas tikt pie galvenās balvas.

Pieteikties šovam aicinātas arī saimniecības, kas ir gatavas šovasar uzņemt papildspēkus, piedzīvot pārmaiņas savā sētā un aizraujoši pavadīt vasaru. Tiek gaidīti pieteikumi no prasīgiem, bet tajā pašā laikā pietiekami nebēdnīgiem un atraktīviem saimniekiem, kas dalībniekus spēs izsviedrēt lauku darbos un izpriecēt pelnītā atpūtā. Pat ja saimniecība ir neliela, piesakieties, jo galvenais ir darbu dažādība.

Ja esi gatavs vasaras lustēm “Lauku sētas” stilā un izbaudīt košu vasaru, vai arī ja tev pieder saimniecība, kurā noderētu palīdzīgas rokas – piesakies! Šova filmēšana norisināsies jūlijā, pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem šovs nonāks augustā, bet kanāla TV6 skatītājiem – 8. septembrī. Pieteikuma anketu meklē tv3.lv/laukuseta.