TV6 skatītājus septembrī sagaida drosmīgs un aizraujošs realitātes šovs, kas seko līdzi zooloģiskā dārza sargam Ādamam Tornam un savvaļas biologam Robam Alivam. Viņi ir gatavi doties plašajā pasaulē adrenalīna meklējumos, ļaujot sevi sadzelt un sakost dažiem no pasaules bīstamākajiem dzīvniekiem. Viņu mērķis ir viens – izveidot lielāko sāpju ceļvedi.

Dodoties uz attāliem un eksotiskiem galamērķiem, viņi sastapsies ar dažādu radījumu klāstu, sākot no skudrām, medūzām, tarantuliem un skorpioniem, līdz pat lielākiem plēsējiem kā lauvām un krokodiliem. Katrā epizodē viņi ļaus visdažādākajām radībām sevi sadzelt vai sakost un novērtēs sāpes, ko izraisa šie kodieni, izmantojot unikālu sāpju indeksu, ko viņi ir izstrādājuši, ar mērķi izveidot skaidru sāpju hierarhiju, ko izraisa dažādas sugas.

Kamēr viņi iztur šīs sāpīgās pieredzes, viņi sniegs daudz informatīvu un izglītojošu detaļu par radījumiem, ar kuriem viņi sastopas – gan par viņu uzvedību, gan par evolucionārajiem iemesliem, kas slēpjas aiz šo radību spēcīgajiem aizsargmehānismiem. Tomēr viņi sastapsies ne vien ar šo kodienu fizisko pusi, bet arī ar emocionālajām problēmām, kas saistītas ar ekstrēmu sāpju izturēšanu.

Skatītājiem tiek piedāvāta neaizmirstama ceļojuma pieredze, parādot neviltotas cilvēku reakcijas, kā arī daudz informatīvu faktu par raidījumā atspoguļotajām radībām. Tas, vai tam ir arī kāds zinātnisks vai medicīnisks ieguvums, vēl būs jautājums.. Skaties jauno realitātes šovu “Sāpju karaļi” no 8. septembra darbdienu vakaros plkst. 19.00 kanālā TV6 un TV3 Play.