Kāpēc Londonas taksometriem ir tik dīvaina forma? Kas kopīgs Berlīnes rozā caurulēm ar Hitleru? No 2. septembra darbdienās kanālā TV6 ekspertu stundā plkst. 18.00 atklāj megapilsētu pārsteidzošos noslēpumus dokumentālajās sērijās “Urbānās mistērijas”.

Pasaules megapilsētu rosīgās ielas glabā ne tikai brīnumainus kultūras dārgumus, bet arī rūpīgi slēptus noslēpumus. “Urbānās mistērijas” ļaus aizceļot aizraujošā ceļojumā uz pagātni, lai atklātu ievērojamo pilsētu slepeno vēsturi un jaunā gaismā parādītu aizraujošos un bieži vien pārsteidzošos vēstures notikumus.

Baismīgās Parīzes katakombas, dzīvīgais Londonas kultūras epicentrs Vestendā, Ņujorkas vēsturiski nozīmīgā Brīvības statuja, Berlīnes mūra drupas, kas klātas ar grafiti.. – visas šīs vietas slēpj aizraujošus stāstus, ievērojamus varoņus un pārsteidzošus pavērsienus.

Vietējie gidi, blogeri un vēsturnieki atklās šo lielpilsētu apslēptos dārgakmeņus, kuru nozīme neuzmanīgam vērotājam var palikt nepamanīta. Lielās pasaules metropoles slēpj daudz noslēpumu, tikai jāzina, kur meklēt.

No 2. septembra darbdienās plkst. 18.00 TV6 ekspertu stundā uzzini interesantāko par cilvēces paveikto dokumentālajās sērijās “Urbānās mistērijas”!