Kanāls TV6 nav iedomājams bez kulta komēdijseriāla “Simpsoni” un savā dzimšanas dienā, 6. jūnijā, kanāls piedāvā saviem skatītājiem seriāla trīsdesmit trešās sezonas pirmizrādi! Dzeltenāko Amerikas ģimenīti vēl nerādītās sērijās gaida arī latvietim pazīstami izaicinājumi – telefonu krāpnieki, navigācijas lietotņu radīti pārsteigumi un citas likstas.

“Simpsonu” jaunā sezona sāksies ar pilnīgi jaunu Brodvejas stila muzikālu izklaidi, kam sekos šausmu mājas sērijas ar pieciem šausminošiem stāstiem, ko papildinās stundu gara nozieguma sāga. Megija pievienosies pūlim, Bārts izglābs kazu no sātanistiem, un Homērs ar Mārdžu būs kaili un nobijušies… Šajā sezonā skatītāji seriālā redzēs arī īpašos viesus – aktrises Kristenu Belu un Keriju Vašingtoni, grupu “The Weeknd”, aktierus Džonu Litgovu, Beku Benetu, Braienu Koksu un daudzus citus!

“Simpsoni” ir viena no veiksmīgākajām un visilgāk rādītajām animācijas komēdijām televīzijas vēsturē, un daudzu gadu garumā ir saņēmusi neskaitāmas balvas un atzinības. Seriālam pieder rekords kā visilgāk rādītajam animācijas seriālam Amerikas televīzijas vēsturē, tā pirmizrāde notika 1989. gada 17. decembrī.