Pirmdienu vakaros TV6 skatītājus sagaida jauns, aizraujošs šovs ”Skrējiens uz zemes centru”, kuram dzīvot līdzi, neatslābstot ne mirkli. Četras komandas startēs no četriem dažādiem pasaules nostūriem, lai dotos sava mūža lielākajā piedzīvojumā pretī vienai finiša līnijai, cīnoties pret laiku, dabu un cilvēcisko vājumu.

Adrenalīna pilnajās sacensībās četras sportistu un piedzīvojumu meklētāju komandas, kur katrā ir pa trim cilvēkiem, dosies skarbā ceļojumā pretī finiša līnijai no četriem dažādiem punktiem pasaules kartē.

Viena komanda cīnīsies ar nepieradināmo Sibīriju, otra komanda startēs no zaļojošās Āzijas, trešo gaida mežonīgās Ziemeļamerikas plašumi un ceturto – skarbās Dienvidamerikas kalni. Katra komanda steidzas pretim bojai zemes centrā, kur slēpjas balva, kas mainīs uzvarētāju dzīvi – viens miljons dolāru.

Šovā, ko veidojuši pieredzes bagātie ”Skrējiens pēc miljona” producenti, dalībniekiem būs jāpieveic viena no četrām unikālajām trasēm, ko veidojuši un pārbaudījuši profesionāli ekspedīciju eksperti.

Katru dienu dalībniekiem būs jāsasniedz noteikti GPS punkti: misijas mērķis ir nokļūt dienas galamērķī, apsteidzot ekspertu noteikto punktu. Šajos pārgājienos pats galvenais ir plānošana, tomēr nekad nav iespējams paredzēt, kādus pārsteigumus daba būs sagādājusi.

Trases ir dažādas, tomēr visās ir vienlīdz biedējoši fiziskie pārbaudījumi, sveša vide un jāizmanto gandrīz visi transporta veidi, kādus vien var iedomāties.

Piedzīvojumu meklētāji stāsies pretī savām lielākajām bailēm un mērosies spēkiem ar nepieradinātiem džungļiem, skarbiem kanjoniem, krāčainām upēm, ledus klātiem arktiskajiem tuksnešiem, rosīgām pilsētām, stāviem kalniem un plašiem okeāniem, lai sasniegtu vietu, kur krustojas visi četri maršruti.

Pirmā komanda, kas ieradīsies galapunktā, iegūs galveno balvu. Kādas kļūdas viņi pieļaus un kas viņus iegāzīs? Kura komanda uzvarēs, bet kura – salūzīs?

Skaties aizraujošo ekstrēmo šovu, kas aizvedīs adrenalīna pilnā piedzīvojumā pa pasauli, no 23. maija pirmdienu vakaros plkst. 21:00 TV6.