Kanāls TV6 6. jūnijā svin savu 15. dzimšanas dienu un svinēs to visas nedēļas garumā kopā ar skatītājiem! Katru vakaru skatītājiem būs iespēja noskatīties kādu no aizraujošajām filmu pirmizrādēm, kā arī iespēja piedalīties konkursā un laimēt kādu no 7 dāvanu kartēm!

Visas nedēļas garumā vakara pirmizrādes laikā TV ekrānā parādīsies QR kods, kuru noskenējot būs iespēja reģistrēties loterijai. Dzimšanas dienas izskaņā tiks izlozēti 7 laimīgie, kas katrs saņems 250 eiro dāvanu karti ballītes turpinājumam sporta kompleksā ”333 trase”. Vairāk uzzini ŠEIT! 

Kāda filmu programma Tevi sagaida TV6 svētku nedēļā?

6. jūnijā – spriedzes filma ”Debesskrāpis”, kurā Dveins Džonsons iekaros debesskrāpi ar 240 stāviem. Galvu reibinošs augstums, adrenalīns, neticami triki un pastāvīgs spriedzes stāvoklis, kas skatītāju apreibinās ne tikai ar minētā debesskrāpja augstumu, bet arī ar nerimstošo un dinamisko ritmu. Izbijušais FIB aģents Vils Sojers savā dzīvē jau ir piedzīvojis gana daudz, taču jaunais “vienkāršais” darbs kā drošības speciālistam augstceltnē liks viņam pārkāpt pāri daudziem solījumiem sev pašam.

7. jūnijā – asa sižeta filma ”Grenlande”. Kad zemei tuvojas milzu komētas fragmenti, kuru spēkos ir iznīcināt cilvēci, top skaidrs, ka izdzīvot katastrofā var, vienīgi nokļūstot bunkuros tālu Grenlandē. Kad pulkstenis skaita pēdējās sekundes līdz vispasaules apokalipsei, viņu neticamais brauciens sasniedz kulmināciju izmisīgā pēdējā brīža lidojumā uz iespējamo glābiņu.

8. jūnijā – zinātniskās fantastikas filma ”Terminators: Tumšais liktenis”. Filmas darbība notiek daudzus gadus pēc notikumiem filmā “Terminators 2: Pastarā diena”. Sāra Konora ir pārvērtusies par terminatoru mednieci un viņas galvenais uzdevums ir iznīcināt no nākotnes sūtītos robotus-slepkavas. Sāra kļūst par aizstāvi Denijai Ramosai, no kuras izdzīvošanas ir atkarīgs cilvēces liktenis un viņai šajā misijā palīdz noslēpumainā Greisa – robota un cilvēka salikums. Kauja par nākotni turpinās.

9. jūnijā – asa sižeta filma ”Lauvene”, kurā šarmantā Megana Foksa iejutīsies Samantas lomā. Viņa vadīs algotņu grupu, kura dodas uz Āfriku, lai glābtu vietējā gubernatora meitu no dumpinieku gūsta. Plānotā operācija piedzīvo neveiksmi un komanda tiek pamesta tuksnesī, kur viņiem pa pēdām iet ne tikai kaujinieku grupējums, bet arī saniknotas lauvas.

10. jūnijā – trilleris ”Misters Stikls”. Šajā 2019. gada trillerī sastopas režisora M. Naita Šjamalana iepriekšējo filmu varoņi – ar īpašajām spējām apveltītais Deivids Dans, kurš vienīgais izdzīvojis vilciena katastrofā, Kevins, kurā mīt vismaz 23 personības un Elaidža Praiss, kuram viņa trauslo kaulu dēļ ir dota iesauka Misters Stikls. Kad Kevins apvienojas ar Misteru Stiklu, abus ļaundarus var apturēt tikai Deivids Dans.

11. jūnijā – šausmu filma ”Gatavs vai nē”, stāstīs par jaunlaulātu līgavu, kas it kā laimīgi apprecējusi savu sapņu vīrieti, taču kāzu naktī pēkšņi saprot, ka viņas ekscentriskā jauniegūtā ģimene ir sātanisti un grasās viņu upurēt nelabajam. Jaunā ģimene sāk medības, taču līgavai nu jāmēģina sagaidīt rītausmu dzīvai un viņa ātri vien atklāj, kā pretoties saviem ne pārāk jaukajiem radiniekiem.

12. jūnijā – zinātniskās fantastikas filma ”Apgreids”. Filmas darbība risinās tuvā nākotnē, kad tehnoloģijas kontrolē teju visas dzīves sfēras. Taču, kad pašpasludinātais tehnofobs Grejs apgriezīs savu dzīvi kājām gaisā, viņa vienīgā cerība atriebties būs, ņemot talkā eksperimentālu datorčipa implantu vārdā Stems.