Kā izskatās sarežģītākie darbi visekstremālākajos apstākļos? Divi draugi un izdzīvošanas eksperti Brets Rodžerss un Klifs Kvins dosies “atpakaļ laikā”, lai izaicinātu sevi uzņemties senlaiku grūtākos darbus – no mežizstrādes un ģeoloģiskās izpētes līdz lopkopībai un makšķerēšanai.

Vai viņi to spēs izturēt… vai arī šī autentiskā piedzīvojumu sērija pierādīs, ka mūsdienu cilvēks ir kļuvis nevarīgs? To uzzini jaunajā izdzīvošanas šovā “Aiz nezināmā robežām” no 4. augusta ceturtdienās pl. 21.00 kanālā TV6.

Sekojot sīksto pionieru pēdās, Brets un Klifs dodas uz attālām, civilizācijas neskartām vietām, lai iemēģinātu, kāda reiz bija vīru ikdiena. Izmantojot tikai pamata darbarīkus un izdzīvošanas aprīkojumu, draugus gaida smags darbs, sarežģīts apvidus, ekstremāli laikapstākļi un tikai elementārākās ērtības.

Mežizstrāde skarbajā Jukonas apvidū, izaicinājums uzbūvēt laivu 24 stundu laikā, lai dotos augšup pa upi zelta meklējumos, mencu zvejošana ar rokām skarbajos Atlantijas okeāna ziemeļos, ceļojums pāri tuksnesim un kalniem ar zirgiem – tie ir tikai daži no izaicinājumiem, kuriem pretī stāsies izdzīvotāji.

Vai viņiem izdosies sasniegt iecerēto, vai tomēr izrādīsies, ka mūsdienu ērtībās dzīvojošie ir zaudējuši spējas paveikt reiz tik ierastos senču darbus?

Skaties šovu “Aiz nezināmā robežām” jau no 4. augusta kanālā TV6 un seko līdzi Breta un Klifa ceļojumam pagātnē.