No pirmā čempionāta 1950. gadā bija skaidrs – leģenda ir dzimusi! Atzīmējot “Formula 1” septiņdesmit gadu jubileju, septiņās dokumentālajās sērijās “Sacīkstes pretī izcilībai” apkopota šo elpu aizraujošo sacīkšu vēsture ar visiem tās kāpumiem un kritumiem, protams, neaizmirstot arī par sacīkšu zvaigznēm, kā Luiss Hamiltons, Marks Vēbers, Mika Hekinens un citi.

F1 vienmēr ir bijusi pazīstama ar to, ka tiek pārkāptas robežas koncepcijās un dizainā. Tāpat ir piedzīvoti iespaidīgi kāpumi un postoši kritumi. Dokumentālajās sērijās tiks atcerēti autovadītāji, kuri cīnījās no nelaimēm līdz triumfam, kā arī tie, kuri zaudēja dzīvību, darot to, kas viņiem patika.

Skatītājiem būs iespēja dzirdēt no bijušajiem pasaules čempioniem un komandu īpašniekiem, kā viņi atceras savu laiku lielākajās motosporta sacīkstēs pasaulē. Tāpat uzzināsim dažus vēl līdz šim nedzirdētus stāstus, kas būs gan pārsteidzoši, gan izklaidējoši. Vairāk nekā 40 ekskluzīvas intervijas, reti un neredzēti arhīvu materiāli – šīs dokumentālās sērijas būs vēl līdz šim neredzēts ieskats leģendārajā sacīkšu vēsturē.

Vislieliskākās automašīnas, ātrākie ātrumi, tehnoloģijas un harizmātiskie tēli. Kas ir padarījis F1 tik īpašu pēdējo 70 gadu laikā? Iepazīsti sacensības, kurām bija lemts kļūt par autobūves tehnoloģiju virzītājspēku un pilotu meistarības pārbaudi! Skaties dokumentālās sērijas “Sacīkstes pretī izcilībai” no 29. aprīļa sestdienās plkst. 19.30 kanālā TV6.