No 11. aprīļa sestdienās un svētdienās TV3 Mini piedāvā jaunu animācijas seriālu bērniem “Atomzeķe”. Seriāls stāsta par kādreiz slaveno supervaroni Kapteini Atomu, kuram nedaudz nepaveicās, un viņa ienaidnieks Mūkijs pārvērta viņu par zeķi, kurai tomēr joprojām ir superspējas.

Zeķes izskatā Atomam sarežģīti veikt savus uzdevumus – aizsargāt savu mīļo Megapilsētu, palīdzēt tās iedzīvotājiem un aizsargāt tos no dažādiem ļaundariem –, tāpēc viņš sadraudzējies ar 12 gadus veco Džoī. Džoī ir vienkāršs puika – viņš mācās skolā tāpat kā citi bērni un ir liels komiksu fans, tomēr ir gatavs Atomzeķei palīdzēt.

Abi kopā viņi sacenšas ar Atomzeķes seno konkurentu Mūkiju – kurš būs īstais Megapilsētas aizstāvis. Atomzeķei neklājas nemaz tik viegli – viņam ir spēcīga pienākuma apziņa, viņš joprojām jūtas varens, spēcīgs, ietekmīgs un pat savā ziņā pārāks par citiem, viņam patīk būt uzmanības centrā, tomēr viņš ir tikai zeķe…

Kā pierast pie jaunās dzīves? Kā lai viņš pierāda pilsētas iedzīvotājiem, ka ir uztverams nopietni? Katrā gadījumā Atomzeķe darīs, ko spēs – viņš meklēs pazudušus dzīvniekus, palīdzēs veciem cilvēkiem pāriet ielai, sargās pilsētu no putekļiem un citiem tumsas spēkiem un kopā ar Džoī viņi radīs īstu superspēku, lai paveiktu lielus darbus!

Seko puikas Džoī un viņa drauga Atomzeķes piedzīvojumiem no 11. aprīļa sestdienās un svētdienās plkst. 7.45 un 21.15 TV3 Mini!