Teju ikviens vecāks zina to sajūtu, kad bērns prasa iegādāties kādu mājdzīvnieciņu. Viena no pirmajām domām, kas šajā brīdī mēdz iezagties vecāku prātos ir – kurš gan par jauno ģimenes locekli rūpēsies? TV3 Mini no 11. septembra brīvdienās plkst. 19:20 piedāvā jaunu raidījumu bērniem – “Mīluļu skola”, kurā bērni caur praktiskiem padomiem uzzinās, kas ir nepieciešams, lai rūpētos par dzīvniekiem.

Mīluļu skolā bērni apgūs, ko tad īsti nozīmē rūpes par mājdzīvnieciņu. Divas nedēļas deviņiem bērniem būs iespēja spēlēties un gādāt par jaukiem un mīļiem zvēriņiem.

Iemūžinot ik jautro un aizkustinošo mirkli, bērni cer pārliecināt mammu un tēti, ka ir gatavi tam, lai viņiem būtu pašiem savs mīlulis. Bērni ne tikai mājdzīvniekiem velta visu savu mīlestību, bet arī apgūst praktiskus padomus, kā rūpēties par visu formu un izmēru radībiņām.

Raidījumā bērniem būs iespēja rūpēties par dažādiem dzīvniekiem – suņiem, kaķiem, papagaiļiem, ponijiem un pat čūskām! Tāpat bērnus sagaida dažādi pārsteigumi – slavenības, kas ieradīsies ar saviem mīļdzīvniekiem, kā arī dažādu eksotisku dzīvnieku, piemēram, pitona un tarantulu vizīte “Mīluļu skolā”. Skola ir aprīkota arī ar vairākām dzīvnieku apmācību zonām, kas ļaus bērniem izmēģināt arī dzīvnieku dresūru.

Uzzini daudz vērtīgu padomu par dzīvnieku kopšanu jaunajā raidījumā “Mīluļu skola” no 11. septembra brīvdienās plkst. 19:20 kanālā TV3 Mini.