Autobotiem un deceptikoniem pievienojas jauni transformeri: terrāni. Tviča un Trešs uz Zemes ieradušies no citas planētas un piezemējušies Vitvikijā – pilsētiņā, ko par savām jaunajām mājās sauc arī divi Zemes bērni Robijs un Mo. Mazākajiem TV skatītājiem kanāls TV3 Mini piedāvā jaunu animācijas seriālu “Transformeri. Zemes dzirksts”, ko no 24. aprīļa varēs skatīt ik darbdienu plkst. 12.50 un 21.45.

Piecpadsmit gadus pēc kara beigām starp autobotiem un deceptikoniem, Robijam un Mo ir grūti pielāgoties pēc pārcelšanās no Filadelfijas uz mazo Vitvikiju Pensilvānijas štatā. Kad viņi alā atrod dīvainu objektu, tas viņiem piešķir noslēpumainas kiberpiedurknes un dod dzīvību Tvičam un Trešam — terrāniem jeb pirmajiem transformeriem, kas dzimuši uz Zemes.

Tā kā pie apvāršņa parādās jauni draudi, piemēram, trakais zinātnieks Mandroīds un dažādie deceptikoni, kas joprojām atrodas brīvībā, Robijs un Mo strādās kopā ar Tviču un Trešu, lai aizsargātu un uzzinātu vairāk viens par otru, tostarp par to, ko patiesībā nozīmē būt ģimenei. Terrāniem uzglūnēs ļauns kiborgs, taču bērni kopā ar autobotiem Kameni un Optimusu Praimu darīs visu, lai viņu apturētu uz visiem laikiem!

Skaties jauno piedzīvojumu animācijas seriālu “Transformeri. Zemes dzirksts” no 24. aprīļa darbdienās plkst. 12.50 un 21.45.