Tikai vienpadsmit gadus veci, bet jau izglābuši zemiešus un pat citu planētu iemītniekus no ļaunajiem spēkiem? Tie ir drosmīgie Bakuganu cīnītāji, kas no 15. novembra darbdienās plkst. 21.40 un plkst. 12.50 izklaidēs TV3 Mini skatītājus animācijas seriālā “Bakugani. Cīnītāju alianse”.

Spurmatainais, dzīvespriecīgais zēns Dens Kuzo un viņa labākie draugi ir pirmie bērni uz Zemes, kas izveidojuši saikni ar noslēpumainajiem citplanētiešu radījumiem, kuri pazīstami kā Bakugani.

Kad kādā dienā no debesīm nokrita noslēpumaina kārts, Dens kopā ar draugiem radīja aizraujošo “Bakuganu” spēli. Pašiem nenojaušot, bērni kļuva par aizstāvjiem, kas nu no ļaunajiem spēkiem nerimstoši sargā gan mūsu planētu, gan Bakuganus.

Pēc vairākām izšķirošām uzvarām Bakugani un drosmīgā cīnītāju alianse iemantojuši plašu atpazīstamību gan uz Zemes, gan Bakuganu planētā. Dens un biedri kļuvuši par īstām slavenībām!

Taču nu bērnus gaida jaunas cīņas, kurās izšķirsies liktenis starp labo un ļauno, mieru un karu, cerību un bailēm. Spēcīgi, noslēpumaini spēki darīs visu, lai uzvarētu – likmes būs augstas, un divu pasauļu liktenis karāsies mata galā!

“Bakugani. Cīnītāju alianse” būs gatavi izšķirošām cīņām jau no 15. novembra darbdienās plkst. 21.40 un plkst. 12.50 TV3 Mini!