Kornēlijs ir neticami apdāvināts suns ar intelekta koeficientu 250. Taču viņš glabā arī kādu noslēpumu – viņš ir ne tikai inteliģentāks par lielāko daļu ļautiņu, bet arī prot izteikties perfektā cilvēku valodā. Kanāls TV3 Mini saviem skatītājiem piedāvā jaunu animēto komēdijseriālu “Kornēlijs un Bernī”.

Kornēlijs ir secinājis, ka par izlutināta mīluļa dzīvi nekā patīkamāka nevar būt, un tāpēc dara visu, lai saimniekiem neizpaustu savu noslēpumu. Taču plāns krietni sarežģās, kad ģimene par suņu aukli nolīgst Bernī Bargesu, un viņš nejauši uzzina Kornēlija noslēpumu.

Turpretī Bernī ir tipisks pusaudzis, kurš bieži nokļūst visdažādākajās situācijās savas impulsīvās dabas un dažreiz arī neapdomīgo lēmumu dēļ. Par spīti tam, ka abi nemitīgi strīdas, Kornēlijs bieži liek lietā savas neparastās prāta spējas, lai izdabūtu Bernī no visdažādākajām nepatikšanām.

Kamēr Kornērlijs māca Bernī, kā pārvarēt pusaudža izaicinājumus, Bernī viņam neapzināta māca, ko nozīmē būt parastam sunim un meklēt prieku vienkāršās lietās. Skaties jauno animācijas seriālu “Kornēlijs un Bernī” no 14. septembra darbdienās plkst. 11.25 un 20.50 kanālā TV3 Mini un TV3 Play.