Laipni lūgti Šarmvilā, vietā, ko par savām mājām sauc trīs jaunās burves – Heizela, Pozija un Lavanda. Viņām visām piemīt burvju spējas, un burves ir gatavas likt tās lietā, lai palīdzētu ikvienam, kas nonācis grūtībās! No 9. janvāra TV3 Mini jaunais seriāls “Mazās burves” ienesīs burvestības ikvienā mājā katru darbdienu plkst. 8.25 un 14.20.

Kopā ar mazajām burvēm piedzīvosim daudz neparastu notikumu un bieži vien iekulsimies amizantās situācijās. Mūs sagaida vardes pārvēršana par īstu princi, Heizelas klonēšana, lai tiktu ātrāk galā ar nekārtīgās istabas sakārtošanu, kā arī īsts klimatisks izaicinājums, nejauši ar burvestības palīdzību izsaucot pārāk aukstus laikapstākļus.

Šis seriāls mazajiem skatītājiem stāstīs par draudzību, palīdzēs izcelt ikviena tēla individualitāti, kā arī stāstīs par problēmu risināšanu. Katrai no meitenēm piemīt unikālas spējas, bet darbojoties kopā viņas spēj tikt galā ar jebkuru problēmu.

Sagatavojiet savus slotas kātus un iepazīstiet mazās burves, viņu draugus un burvīgos mājdzīvniekus. Uzziniet visu par viņu lieliskajām spējām un viņu brīnumaino pasauli jau no 9. janvāra kanālā TV3 Mini.