Pārvērst savu garlaicīgo istabu sapņu miteklī? Šiem bērniem ir tāda iespēja! Taču ir kāds āķis – istabas pārvērtības ir tikai un vienīgi bērna drauga vai ģimenes locekļa ziņā! Vai viņi tiešām iegūs savu sapņu istabu, vai arī tā būs pilnīga izgāšanās? To uzzini jaunajā raidījumā “Pārveido manu istabu!” jau no 10. novembra darbdienās plkst. 13.45 kanālā TV3 Mini.

Ja telpas “dizaineris” trāpījis desmitniekā un istabas īpašnieka vēlmes ir piepildītas, viņš iegūst lielisku balvu. Ja ne – jāgatavojas ķēpīgai atriebībai! Raidījumu vada radošas “YouTube” zvaigznes Šons Treisijs un Mērija Klēra Ficpatrika, kuriem allaž padomā lieliskas idejas un kuri vienmēr gatavi nākt palīgā, lai īstenotu pat vispārdrošākos dizainus.

Raidījuma ietvaros desmit bērniem vecumā no 8-12 gadiem būs iespēja tikt pie sapņu istabas pārvērtībām. Pirms katra projekta Šons un Mērija iepazīstas ar istabas īpašnieka esošo istabu, tās stilu, kā arī noskaidro, ar kādiem hobijiem ikdienā viņš vai viņa nodarbojas – karatē, burvju triki, jāšanas sports un ne tikai!

Tāpat raidījuma radošā komanda dalīsies ar dažādiem ieteikumiem, ko ikviens pats var īstenot, lai atsvaidzinātu savas istabas interjeru. Bet vai visi dalībnieki būs sajūsmā par iegūtajām pārmaiņām?

Skaties raidījumu “Pārveido manu istabu!” no 10. novembra kanālā TV3 Mini plkst. 13.45 un 22.35.