Vai zināji, ka Zeme ir liels magnēts? Un vai esi aizdomājies, kur rodas elektrība vai kā lido lidmašīna? No 8. jūnija katru darbdienu plkst. 19:10 ieslēdz TV3 Mini jauno raidījumu ”Neticamā zinātne” un uzzini daudz jauna par kosmosu, cilvēka ķermeni, elektrību, dabas parādībām un daudz ko citu.

Jauni atklājumi vienmēr sagādā prieku, bet kopā ar raidījuma ”Neticamā zinātne” asprātīgo vadītāju Pederu tas būs dubults prieks! Katrā raidījumā viņš kopā ar reportieri Unu pētīs jaunu tēmu – un ”pētīs” pavisam noteikti ir īstais vārds.

Skatītājus gaida iespaidīgi zinātniskie eksperimenti, smieklīgi joki un sarunas par aizraujošo un neizdibināmo zinātnes pasaulē. No raķetes palaišanas līdz vētrai iekštelpās – sagatavojies neparastiem eksperimentiem, kas ne tikai pārsteigs, bet arī ļaus uzzināt daudz jauna.

Katrā raidījumā Pederam un Unai pievienosies arī palīgi – bērni, kuri eksperimentēs, pētīs, atklās un pat sacentīsies savā starpā. Un nudien – vai esi kādreiz mēģinājis izveidot magnētu no skrūvgrieža un sarīkot ar tiem sacīkstes? Tieši šādi un vēl daudzi citi aizraujoši eksperimenti gaida mazos zinātniekus!

Peders zinātnes vārdā būs gatavs pārbaudīt pat savas izturības spējas, bet pārējā laikā viņu varēs sastapt lieliskajā laboratorijā, kas ierīkota bēniņos. Tajā viņš pārbaudīs teorijas dzīvē, taisīs zilus brīnumus un pat ieteiks eksperimentus, ko mazie skatītāji varēs veikt mājās paši.

Apgūsti daudz jauna, ielūkojies laboratorijās un kopā ar citiem zinātkāriem bērniem izsmejies par Pedera neticamajiem zinātnes trikiem. Skaties un brīnies – kā viņš to spēj?!

Iespaidīgi zinātniskie eksperimenti, smieklīgi joki un sarunas par aizraujošo un neizdibināmo zinātnes pasaulē jau no 8. jūnija plkst. 19:10 TV3 Mini!