Viņš daudz nerunā, toties daudz paveic! No 18. augusta darbdienās plkst. 9.25 TV3 Mini gaida augusta priecīgākais jaunums – dzīvespriecīgais “Buba”!

Balts, pūkains un smieklīgs – no kurienes tas uzradies? Jāatzīst… to nezina neviens! Jautrais Buba un viņa draugi allaž pamanās iekulties piedzīvojumu pilnā jezgā, jo ziņkārīgajai radībiņai viss apkārt notiekošais šķiet kas jauns un pārsteidzošs.

Ik dienu mazais Buba atklāj jaunas un neredzētas vietas – biroju, beķereju, kinoteātri, mākslinieku darbnīcu… Jo, ja kāds ir tik kārs uz piedzīvojumiem, tos var atrast pat visneticamākajās vietās! Ziņkāres mākta, mazā radībiņa metas izpētīt nezināmo, savas pārdrošības dēļ nereti iekuļoties pat briesmu pilnās situācijās.

Tomēr, liekot lietā drosmi, izdomu un attapību, viņam kopā ar draugiem vienmēr izdodas veikli atrisināt jebkuru pārbaudījumu. Lai arī Buba neprot cilvēku valodu, viņa izteiksmīgās sejas grimases ļauj saprast viņa emocijas – pārsteigumu, izbīli, šaubas, prieku, līdzjūtību.

Filmiņa “Buba” sniegs iespēju vecākiem kopā ar paša mazākā vecuma bērniem pārrunāt dažādas ikdienas situācijas un izprast pasauli sev apkārt. Skaties jau no 18. augusta darbdienās plkst. 9.25 TV3 Mini.