Bieži vien bērni, esot vēl pavisam mazi, jau skaidri zina, ar ko vēlēsies nodarboties, kad izaugs lieli. Bet – vai viņi tiešām zina, ko īsti nozīmē strādāt viņu sapņu profesijā? Visdrīzāk ne, tāpēc šī ir lieliska iespēja to noskaidrot un saprast vairāk par savu nākotni.

Lieliska iespēja mazajiem un arī lielajiem skatītājiem – TV3 Mini piedāvā bērniem izmēģināt viņu sapņu profesijas raidījumā “Piemēri profesiju!”. Katrā raidījumā divi bērni izmēģina savas sapņu profesijas.

Jau pirmajā raidījumā divi bērni, kas sapņo kļūt par šefpavāriem un mājās izceļas ar gardu ēdienu pagatavošanu, nu gūs iespēju izmēģināt – kas tad patiesībā ir jādara šefpavāram un kāda izskatās viņu ikdiena. Tas nozīmē ne tikai iepazīties un vērot, bet arī pilnā ekipējumā ķerties pie darba un darīt visu, kas vien jādara.

Piedevām viņi izmēģinās strādāt gan kuģa virtuvē, kur visas dienas garumā jābaro visa kuģa komanda, gan arī “Michelin” klases restorāna virtuvē, kur ēdiens jāgatavo atbilstoši katra klienta pasūtījumam. Ik pa laikam pagatavot savu iemīļoto ēdienu mājās, kur mamma pēc tam satīra virtuvi, ir viena lieta, bet kā būs, ja pašiem jādara viss, sākot no kartupeļu mizošanas un ēdiena izdalīšanas un beidzot ar virtuves satīrīšanu aiz sevis?

Vai, ja ātrā tempā jāgatavo tikai tas, ko vēlas ēst citi? Raidījumā būs iespēja uzzināt par dažādu profesiju ikdienu un aizkulisēm, kas būs noderīgi ne tikai bērniem, kas vēl tikai mēģina izvēlēties savu nākotnes nodarbošanos, bet arī pieaugušajiem, kas domā par karjeras maiņu vai vēlas dzīvē pamēģināt ko jaunu.

Iepazīsti visdažādākās profesijas – ieskaties rakstnieku, mediķu, profesionālu sportistu, komiķu, juristu, zinātnieku, aktieru, politiķu, modes mākslinieku, arhitektu un fermeru un citu profesiju pienākumos un ikdienā!

Raidījums lieliem un maziem “Piemēri profesiju!” no 23. novembra darbdienās plkst. 10.45 un 18.45 TV3 Mini!