TV3 Mini piedāvā mesties piedzīvojumos kopā ar animācijas filmas “Madagaskara” varoņiem – lielisko lemuru Džūljenu un viņa uzticamajiem draugiem Morisu un Mortu! Jautrais animācijas seriāls “Slava karalim Džūljenam” no 13. aprīļa darbdienās piedāvā ieskatīties, kāda bija trīs draugu dzīve un kā viņiem veicās pirms filmas “Madagaskara” notikumiem.

Princis Džūljens dzīvo Madagaskaras salā un sapņo lielus sapņus – viņš vēlētos būt lemuru karalis. Viņš alkst pēc piedzīvojumiem pilnas dzīves, mesties dzīvē pilnu krūti, taču salā valda viņa tēvocis, kurš ieviesis stingrus ierobežojumus – jāievēro miers un klusums, citādi viņus pamanīs ļaunākais ienaidnieks – plēsēji fosas.

Kad pareģe tēvocim pasaka, ka rīt kroņa valkātāju ēdīs fosas, viņš steigšus kroni pārliek Džūljena galvā, ieceļ viņu par jauno karaļvalsts vadītāju un metas bēgt. Un piedzīvojumi var sākties! Džūljenam ir, ko salai piedāvāt! Turpmāk šeit valdīs tikai līksmība!

Nost ar skumjām, nost ar garlaicību, nost ar klusumu un mieru – sākas jauna ēra, Džūljena ballīšu ēra! Tomēr ātri vien Džūljens apjauš arī draudošās briesmas – jokot ar fosām tiešām nedrīkst, un tās tik tiešām ir bīstamas!

Tieši no karaļa visi gaida, lai tas izglābtu visus un karaļvalsti – gan jau viņš kaut ko izdomās! Lai nu kā Džūljena dzīves moto – rītdiena var arī nepienākt, tāpēc jau šodien jādzīvo ar vērienu!

Seko jautrajiem Madagaskaras salas iedzīvotāju piedzīvojumiem jaunā karaļa Džūljena vadībā animācijas seriālā “Slava karalim Džūljenam” no 13. aprīļa darbdienās plkst. 14.45 un 21.45 TV3 Mini!