Septiņas varonīgas meitenes no maģiskās Kaleidoskopijas zemes rūpējas par dabas un tās iemītnieku drošību. Īpašās superspējas meitenēm palīdz atrisināt pat visgrūtākos uzdevumus. No 20. aprīļa mazākos televīzijas skatītājus sagaida jauns animācijas seriāls “Varavīksnes varones”, ko varēs skatīt kanālā TV3 Mini darbdienās plkst. 7.15 un 18.15.

Kaleidoskopija ir fantastiska vieta varavīksnes otrā galā, kurā mīt vienradži, troļļi un daudz citu pārsteidzošu radību. Kad Zemei uzglūn kāda dabas problēma, ko nepieciešams atrisināt vai novērst, meitenes dodas turp, lai liktu lietā savas īpašās spējas, kas ļauj aizsargāt savas zemes pilsoņus, attīrīt planētu un padarīt pasauli labāku. Katrai problēmai, ar ko meitenes saskaras, tiek izvēlētas trīs no viņām, kuru spējas ir vispiemērotākās šai misijai.

Šajā krāsainajā un maģiskajā bērnu multfilmā ir ietvertas dzīves mācības, spēcinoši varoņi un izklaidējoši stāsti, ko var baudīt paši mazākie televīzijas skatītāji. Varones ir spēcīgas, zinātkāras, smieklīgas, gudras, atbildīgas un līdzjūtīgas. Bet viņas nav identiskas, katrai ir sava personība, sava dinamiskā krāsa un individuālais aromāts.

Izglābt bruņurupucēnu vai polārlāci, satīrīt piegružotu apkārtni, atbrīvot straumi no netīrumiem? Varavīksnes varonēm nekas nav par grūtu! Skaties animācijas seriālu “Varavīksnes varones” darbdienās kanālā TV3 Mini.