Tava raķete nav piedarbināma? No veļas mašīnas pludo ūdens? Robotsuns domā, ka ir kaķis? Jaunajā animācijas seriālā “Galaktikas aģentūra”, ko no 2. septembra būs iespējams skatīt kanālā TV3 Mini un TV3 Play, remonta meistaru prasmīgās rokas palīdzēs tikt galā ar jebkuru nelaimi, lai kurā galaktikā tā arī neatgadītos.

Vienīgi… šajā pagalam jokainajā Visumā, kas pilns ar savādām būtnēm un dīvainībām, nekas nenotiek tā, kā plānots. Aģentūrā darbojas četri galvenie varoņi: K ir desmitgadīgs Zemes iedzīvotājs, kurš uzņemts tālajā galaktikā praktikanta amatā. Viņš bieži nāk klajā ar saprātīgākajiem problēmu risinājumiem. Denija ir aģentūras vadītāja, kas vairāk apveltīta ar pārliecinošām runas spējām, nevis ar meistara talantu. Ābolīte ir aģentūras inženiere – ļoti gudra, tomēr reizēm mazliet savāda. Viņa necieš netaisnību un nevilcināsies izteikt savu viedokli. Bet Zeds ir Ābolītes dvīņubrālis, kurš ļoti rūpējas par savu izskatu un ir pārliecināts par savām atlētiskajām spējām. Viņš priekšroku dos minimālai piepūlei, bieži meklējot vieglāko risinājumu.

Pievienojies “Galaktikas aģentūras superkomandai” un piedzīvo, kā ik remontdarbs pārvēršas aizraujošā piedzīvojumā! Skaties jauno animācijas seriālu no 2. septembra brīvdienās plkst. 13.30 kanālā TV3 Mini un TV3 Play.