Tuvojoties Ziemassvētkiem, TV3 Mini piedāvā norvēģu pasaku seriālu bērniem par drosmi, draudzību un piederības meklējumiem – “Sniegputenis”!

Seriāla centrā ir maza meitene Selma, kura jau pirms pieciem gadiem zaudējusi vecākus. Viņa dzīvo pie striktas un stingras audžumātes, bet par visu vairāk sapņo kādu dienu atkal dzīvot īstā ģimenē, kur valda saticība un mīlestība.

Tieši tādu vēlēšanos mazā Selma raksta Ziemassvētku vecītim, un viņas vēstule pārvēršas par papīra putniņu un aizlaižas uz maģisku un noslēpumainu ciematu. Šajā ciematā dzīvo brīnumaini jauki un draudzīgi cilvēki, kas savas dienas vada vienos priekos un jautrībā.

Pēc strīda ar audžumāti, Selma pēkšņi atklāj ieeju šajā ciematiņā, kurā nonākusi uzzina, ka viņa ir Ziemassvētku vecīša Juliusa mazmeita. Tā vien šķiet, ka Selmas kvēlākā vēlēšanās būs piepildījusies – šī būs viņas jaunā ģimene! Taču prieki ir īsi – nākamajā dienā Juliuss pazūd!

Jautrība, smiekli un prieki ir beigušies, jo visi ir noraizējušies – kur palicis Julians? Izrādās, ka kāds ļaundaris mēģina pārņemt ciematiņu un ir nolaupījis Ziemassvētku vecīti, taču viņš nav novērtējis bērnus, viņu draudzību, drosmi un spēku. Viņi darīs visu iespējamo, lai atrastu Juliusu līdz Ziemassvētku vakaram!

Šajā sarežģītajā ceļā un cīņā Selma sapratīs, kas viņa ir un kur ir viņas īstā vieta dzīvē – patiesībā tas būs gaužām tālu no tā, kā viņa bija pirms tam iedomājusies!

Dodies līdzi mazajai, drosmīgajai Selmai viņas piedzīvojumos, savas būtības un piederības meklējumos – Ziemassvētku pasaku seriālā “Sniegputenis” no 8. decembra darbdienās TV3 Mini plkst. 09:20 un 21:15!