Sākot ar šo nedēļu, katru dienu plkst. 12:20 un plkst. 20:15 TV3 Mini piedāvā sirsnīgo animācijas seriālu ”Uzmini, cik ļoti es tevi mīlu” par zaķēna un viņa draugu piedzīvojumiem. Šis seriāls veidots pēc tāda paša nosaukuma populārā bērnu autora Sema Makbretnija bērnu bilžu grāmatiņas, kas tulkota 57 valodās un guvusi lasītāju atzinību visā pasaulē.

Seriāls stāsta par zaķēna un viņa tēta attiecībām, kā arī viņa piedzīvojumiem kopā ar draugiem – citiem zvērēniem – vāverēnu, pūcēnu, lapsēnu, dažādiem putnēniem.

Viņi kopā iepazīst un atklāj pasauli, ļaujot to darīt arī mazajiem skatītājiem. Taču pats galvenais – zaķēns mēģina izmērīt to, ko nav iespējams izmērīt – noskaidrot, cik liela ir mīlestība. Zaķēns ir ļoti mīlīgs un pozitīvs un katru vakaru savam tētim apliecina savu bezgalīgo mīlestību, vienmēr atrazdams visatbilstošākos vārdus un vistrāpīgākos salīdzinājumus.

Seko zaķēna un viņa draugu piedzīvojumiem animācijas seriālā ”Uzmini, cik ļoti es tevi mīlu” no 16. novembra katru dienu plkst. 12:20 un plkst. 20:15 TV3 Mini un uzzini, kāda un cik liela var būt mīlestība!