TV Programma

01:00

Jaunava Džeina 5

5. sezona, 19. sērija. 2019. g.

19.sērija Džeina un Rafaels beidzot gatavojas savai lielajai dienai. Luisa ir noskaidrojusi, kas bija Rafaela bioloģiskie vecāki, taču viņi ir miruši. Kso un Rohelio pavēsta jaunumus par pārvākšanos uz Ņujorku, tomēr ne visi to uztver pozitīvi. Kāzu mēģinājumā pat Petra kļūst emocionāla, taču kas notiks īstajā kāzu dienā? Protams, ka kāzas būs tieši tikpat trakas kā viss seriāls!

02:00

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 72. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

72. sērija Olga mēģina nomierināt Kostju par viņas un Benedikta attiecībām – starp viņiem nekā nav, nekādu simpātiju, tikai draudzīgas attiecības. Bet, atteicies no kalpošanas Dievam un baznīcai, Benedikts uzsāk ienesīgu biznesu. Benedikts nejauši iepazīstas ar Martu, un viņu nepamet doma, ka viņa šo bagāto uzņēmēju jau ir kaut kur redzējusi iepriekš. Roberts netic savām acīm – aizvedis klientu uz Ogri, pilsētā viņš ierauga sava lielākā ienaidnieka Fēliksa Šmakova, kurš tagad jau ir kļuvis par politiķi, vēlēšanu plakātu. Marta izstāsta Olgai savas aizdomas par satikto jauno bagātnieku, vienīgi Olga pat nenojauš to, ka Martas satiktais vīrietis ir tas pats Benedikts.

02:30

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 73. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

73. sērija Ar ko beigsies ilgi plānotais un gaidītais Olgas un viņas jaunā pielūdzēja, bijušā mācītāja Benedikta romantiskā tikšanās viesnīcā? Roberta mammai ir lieli pārdzīvojumi – viņas dēls ir aizturēts un nonācis Ogres policijā. Tomēr Roberta priekšnieks Silvestrs nomierina patīkamā taksista mammu. Ar viņas dēlu nevar notikt nekas slikts! Bet pats Roberts Ogres policijas darbiniekiem mēģina ieskaidrot, ka viņš nav huligāns, viņš cīnās pret lielāko valsts nelieti un krāpnieku Fēliksu Šmakovu. Pie nelaimē nokļuvušā drauga uz Ogri atsteidzas jaunā Roberta pielūdzēja Oksana, bet Marta un Olga beidzot saprot gan to, ka Benedikts patiesībā ir Jorens, gan to, ka viņš sieviešu lētticības dēļ abas ir apkrāpis, kā rezultātā draudzenes ir pazaudējušas lielu naudas summu. Tomēr, pazīstot Martas un Olgas raksturus, viņas neļaus tik viegli sevi apkrāpt.

03:05

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 74. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

74. sērija Oksana var uzelpot – beidzot viņa var vest ietiepīgo patiesības cīnītāju Robertu no Ogres uz Rīgu, bet Roberts ietiepjas – viņam ir stingra pārliecība – viņš neļaus Fēliksam Šmakovam apkrāpt Ogres iedzīvotājus! Marta no Žaņa uzzina, ka Lelde drīz kļūs par Vovčika sievu un pati nonāk dilemmas priekšā – lai arī viņa vēlas precēties, tomēr ne ar nabaga jūrnieku Žani, bet ar Žani, kuram tiek atstāts tēva mantojums. Martai ir jāpieņem grūts lēmums, jo viņa nezina Žaņa tēva testamenta detaļas. Netālu no Ogres kultūras nama notiek negaidīta Šmakova un Roberta tikšanās. Ar ko beigsies šī divu nesamierināmo pretinieku tikšanās un kurš no viņiem uzvarēs šoreiz? Vai tas, ko viņš stāsta, ir patiesība, vai tie ir kārtējie Fēliksa Šmakova meli, zinot to, ka viņam patīk atdarināt politiķus?

03:40

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 75. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

75. sērija Vai nostrādās Olgas un Martas atjautīgais un sievišķīgais atriebīgais plāns, kuru abas draudzenes taisās izmantot pret krāpnieku Benediktu – Jorenu? Kura puse šoreiz būs gudrāka – vīrišķā vai sievišķā? Kuras puses meli un blefs nostrādās šoreiz? Roberts mammai paziņo lieliskus jaunumus – Fēlikss Šmakovs, viņu ģimenes lielākais ienaidnieks nekad vairs nevarēs kļūt par politiķi, vai apkrāt Latvijas iedzīvotājus. Vienīgi Irēna nevar saprast, kāpēc dēls, kurš ticis galā ar vienu ļaunumu, nespēj atbrīvoties no cita? Runa ir par jauno dēla simpātiju Oksanu, kura Irēnai ļoti nepatīk. Fēliksa Šmakova meli izlien dienas gaismā, tagad par viņa afēru uzzina arī Katrīna, bet Olga, izmantojot kopā ar Martu atjautīgi izdomāto plānu, gatavojas atriebties Benediktam, tomēr Kostjas sieva pat nenojauš, ka šo viņas gatavošanos klusām vēro pats Konstantīns. Viņš ne vien Olgu novēro, bet arī slepeni izseko.

04:10

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 76. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

76. sērija Kostja un Olga beidzot saprot, ka īstenais vainīgais, kurš izprovocējis abu pastāvīgo ķildošanos, ir Olgas bērnības draugs Benedikts. Varbūt abi tagad dzīvos mierīgāk – arī Kostjas pazudušais urbis beidzot atgriežas savā vietā. Māris otro reizi Keitai piedāvā savu sirdi un roku. Kāda būs Keitas atbilde, zinot, ka viņa jau vienreiz Māri pameta, abiem esot jau gandrīz pie baznīcas altāra? Marta, Olga un Oksana priecājas par to, ka neiekļuva Benedikta – Jorena izliktajos slazdos. Kā lai tagad sadala no bijušā mācītāja atgūto naudu? Draudzenes nekādi nespēj vienoties par godīgu naudas sadali. Reiņa un Santas attiecības ar katru dienu kļūst arvien draudzīgākas, viņi kļūst tuvāki un svarīgāki viens otram.