Attiecību lietas nav vienkāršas, un, tām beidzoties, bieži vien paliek sajūta, ka viss nav izrunāts un neatbildēti jautājumi nedod miera gadiem. Vai viņš mani vispār mīlēja? Varbūt mēs pārsteidzāmies, un mūsu attiecībām joprojām ir nākotne? Kas nogāja greizi, ko es izdarīju nepareizi? Vai viņa mani krāpa? Palīgā cilvēkiem, kuri meklē atbildes uz saviem jautājumiem, nāk šovs “Vakariņās bijušais” TV3 Life!

Kādam tā bijusi vidusskolas laiku pirmā mīlestība, kādam tikai īslaicīga kopā būšana, kādam nopietnas un ilgstošas attiecības, bet tās vismaz vienam no pāra atstājušas sirdī nesadziedētas rētas. Šovs piedāvā vienu iespēju – izbaudīt ar savu bijušo kopīgas vakariņas, kuru laikā uzdot jautājumus cerībā saņemt godīgas atbildes.

Vienas vakariņas, divi reiz attiecībās bijuši cilvēki, neērti un tieši jautājumi, tikpat tiešas un atklātas atbildes. Jābūt gataviem uz visu! Varbūt tiešām viņiem ir vēl iespēja, taču, ļoti iespējams, nāksies saņemt sāpīgu atraidījumu. Sirsnīgas un ne visai patīkamas atkalsatikšanās, atmiņu stāsti, prieks un skumjas, mīlestība un aizkaitinājums, aizkustinoši un mulsinoši brīži, pārsteidzošas atzīšanās un atklātības mirkļi, smiekli un asaras – šajās vakariņās piedzīvosim plašu emociju gammu!

Skaties jaunajā šovā “Vakariņās bijušais” – skaties no 8. oktobra piektdienās plkst. 18.30 TV3 Life!