Vai sava otrā pusīte ir aktīvi jāmeklē, vai arī jāpaļaujas uz veiksmi un likteni? Cilvēku domas šajā jautājumā dalās, taču skaidrs ir viens – mīlestība pati pie mūsu durvīm diez vai pieklauvēs. Tāpēc TV3 Life darīsim tieši to – iesim atkal iepazīties! No 10. septembra brīvdienu vakaros plkst. 21.00 TV3 Life piedāvā jauno, 9. sezonu jautrajam un sirsnīgajam iepazīšanās šovam “Pirmais randiņš”.

Savas durvis uz vienu dienu iepazīšanās šova vajadzībām atver restorāns – visi, kas ieradušies pavakariņot, ir mīlestības meklējumos un redz viens otru pirmoreiz. Šovs piedāvā skatītājiem būt klāt šajā pirmajā randiņā – redzēt, kā notiek iepazīšanās, noklausīties sarunas, novērot uzvedību un uzklausīt, kas vienam par otru un pašu randiņu sakāms tiem, kas tikko iepazinušies.

Kameras ir noslēptas diskrēti, lai nemulsinātu satrauktos svešiniekus, kuri šeit ieradušies, cerot atrast savu īsto un vienīgo. Restorānā satiekas visdažādākie cilvēki – dažādu vecumu, dažādu rasu, dažādu dzimumu.

Ir tādi, kam viegli būt atvērtiem un atklātiem ar tikko iepazītu cilvēku, bet ir tādi, kas nepavisam nezina, ko teikt un uztraukumā sarunā pilnīgas muļķības. Pēc kopā pavadītas stundas, vakariņojot un sarunājoties, abi dalās iespaidos – vai ir bijis interesanti un vai gribētos satikties vēl kādu reizi.

Savas durvis visiem mīlestības meklētājiem atkal ver restorāns, kurš atvēlēts vienīgi pirmajiem un piedevām aklajiem randiņiem. Aklie randiņi nav nekāds joks – galu galā nekad nezinām, kas īsti uz to ieradīsies – ar ko nāksies pavadīt šo vakaru kopā.

Tas var izvērsties gan jautri, gan mulsinoši, gan neveikli, gan ļoti satraucoši – neviens nevar paredzēt, kas notiks! Šovā “Pirmais randiņš” potenciālie pāri ir īpaši atlasīti, piemeklējot katram piemērotu otru pusīti – pēc interesēm, dzīves pieredzes un citiem parametriem.

Tomēr ne vienmēr tas, kas izskatās labi tabulās un uz papīra, tāpat izskatās arī dzīvē. Šovs piedāvā ieskatīties, kā tad šiem cilvēkiem veicas aklajā randiņā – ko domā viens par otru, ko izstāsta par sevi, varbūt ieskatīsies viens otrā no pirmā acu uzmetiena?

Vai ir iespējama mīlestība no pirmā acu skata? Skaties, kā lidos Amora bultas šovā “Pirmais randiņš” no 10. septembra brīvdienās plkst. 21.00 kanālā TV3 Life!