”Melna/balta dzīve” ir turku romantiskais seriāls par runātīgo ķirurģi Asliju, kura mīl savu darbu un ārstē pacientus ik dienu un nakti. Kādu dienu Aslija piedzīvo ko neiedomājamu – mafijas līderis Ferhats viņu nolaupa, lai izglābtu kādu personu, no kuras viņam nepieciešams uzzināt atbildes uz jautājumiem. Vai Aslijai izdosies izbēgt no noziedznieku važām?

Kādas būs Aslijas un Ferhata savstarpējās attiecības? Skaties jaunajā turku romantiskajā seriālā ”Melna/balta dzīve” no 9. marta darbdienās pl. 17.40 kanālā TV3 Life.

Aslija ir jauna un skaista kirurģe, kas velta savu dzīvi, lai glābtu cilvēku dzīvības. Viņa ir brīvdomātāja un uzskata, ka var uzlabot citu cilvēku dzīves caur mīlestību un smagu darbu. Aslija dzīvo laimīgu dzīvi kopā ar savu brāli Cemu, kurš ir policijas virsnieks un vienmēr dara visu iespējamo, lai pasargātu savu māsu.

Ferhats ir gados jauns pasūtījuma slepkava ar ledus sirdi. Pēc viņa tēva nāves viņš kopā ar ģimeni pārvācas uz Stambulu. Viņš savas ģimenes dēļ ir gatavs uz visu, tāpēc sāk strādāt pie tēvoča Namika, kas viņu pamazām ievelk kriminālajā pasaulē.

To, kā veidosies ķīlnieces Aslijas un slepkavas Ferhata attiecības, skaties jaunajā turku romantiksajā seriālā ”Melna/balta dzīve” jau no 9. marta darbdienās pl. 17.40 kanālā TV3 Life.